Foto: Ģirts Raģelis
 
Aktualitātes
28.11.2019

Par biedrības "Ascendum" valdes priekšsēdētāju kļūst Antonija Skopa

Komentē
0
Saglabā

Biedrību "Ascendum" turpinās vadīt tās līdzšinējā izpilddirektore Antonija Skopa, kas 26. novembrī ievēlēta par biedrības valdes priekšsēdētāju, šajā amatā nomainot Zaigu Pūci.

Jau stāstījām, ka "Satori" izdevēja, biedrības "Ascendum", dibinātāja un ilggadējā vadītāja Zaiga apstiprināta Sabiedrības integrācijas fonda priekšsēdētājas amatā un savus pienākumus sāks pildīt decembra sākumā. 26. novembrī notikušā "Ascendum" biedru sapulcē par biedrības priekšsēdētāju ievēlēta Antonija Skopa, kas bijusi "Ascendum" izpilddirektore kopš 2018. gada maija.

"Ascendum" valdē turpinās darboties biedrības dibinātāja, kultūras žurnāliste un televīzijas personība Eva Johansone, bet par tās trešo locekli kļuvis "Ascendum" ilggadējais biedrs, kustības "Mans Doms" projektu vadītājs un dizainers Gatis Vectirāns.

"Šis ir skumjš un priecīgs brīdis vienlaikus," atvadoties no "Ascendum", saka Zaiga. "Skumjš, jo pienākusi pēdējā diena "Ascendum" vadībā, bet skaists, jo zinu, ka Latvijā ir un būs biedrība, kuras biedri un darbinieki rūpējas par to, lai mēs visi dzīvotu empātiskā, pilsoniski aktīvā un izglītotā vidē. Un man arī ir liels prieks, ka vadības grožus varu nodot Antonijai Skopai, jo zinu, ka ar viņas gudrību, apņēmību un ambīcijām "Ascendum" vēl lielas lietas priekšā!"

Antonija Skopa iepriekš strādājusi par interneta žurnāla "Satori" redaktori, darbojusies Valsts kultūrkapitāla fonda literatūras ekspertu komisijā, kā arī palīdzējusi Ritai Rudušai attīstīt starptautisku nevaldības organizāciju "Baltijas Mediju izcilības centrs". "Pievienošanās "Ascendum" komandai 2012. gadā man ir bijis būtisks pavērsiens dzīvē," atzīst Antonija. "Šeit daudzu gadu garumā esmu pilnveidojusies ne tikai profesionāli un radoši, bet arī augusi kā personība, iemācoties ieņemt aktīvu pozīciju dzīvē. Šeit esmu atradusi savus domubiedrus un atklājusi, ka komandā iespējams paveikt lietas, kas vienatnē šķiet neprātīga fantāzija. Es jūtos ļoti pagodināta, ka mūsu biedri man uzticējuši šo atbildīgo darbu: turpināt attīstīt "Ascendum" projektus un meklēt jaunas iespējas, kā veidot mūsu sabiedrību tādu, kurā mēs visi varētu būt mazliet laimīgāki."

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!