Aktualitātes
06.03.2020

Otrajā Satori "Prāta spa" sarunāsies Vjačeslavs Kaščejevs un Andris Kalnozols

Komentē
0
Saglabā

Interneta žurnāls "Satori" un restorāns "Neiburgs" kopā ar mākslinieci Katrīnu Neiburgu svētdien, 29. martā, aicina uz otro "Prāta spa", kur, tāpat kā pirmajā reizē, sanākušajiem būs iespēja klausīties divu harismātisku viesu sarunu, baudīt viņu izvēlētu maltīti, kā arī klausīties klavierimprovizācijas.

Otrais pasākums "Prāta spa" sērijā notiks restorānā "Neiburgs" marta pēdējās svētdienas pēcpusdienā no 16.00 līdz 20.00; tā centrā būs publiska saruna starp diviem viesiem – fiziķi Vjačeslavu Kaščejevu un dramaturgu Andri Kalnozolu, apmeklētājiem galdā tiks celta viesu izvēlēta maltīte un kokteilis, bet vakara izskaņā klavieru improvizācijas spēlēs džeza pianists Kristaps Vanadziņš. Līdzās tam "Neiburgā" tiks atklāta jauna, Katrīnas Neiburgas organizēta izstāde.

Ideja par pasākuma sēriju radusies, ilgojoties pēc nesarežģītas, bet dvēseli veldzējošas atpūtas. "Mūsu dzīves ritmu bieži diktē nebeidzami darbi un pienākumi, nereti jūtamies vientulīgi un pārāk saguruši, lai ar kādu tiktos. Taču cilvēki – tas ir siltums un mīlestība. Tāpēc gribam atalgot paši sevi un citus ar vienu nesteidzīgu un jēgpilnu svētdienu mēnesī," stāsta pasākuma rīkotāji.

Pārējā vakara programmā – sarunas, spēles, apskāvieni un citas sirsnīgai un nesteidzīgai svētdienas atmosfērai piemērotas izklaides. Jaunākajiem apmeklētājiem pieejama pašiem sava atpūtas telpa, kurā varēs skatīties izmeklētu animācijas filmu izlasi un ēst popkornu.

Par vakara viesiem: Vjačeslavs Kaščejevs ir zinātņu doktors, kurš darbojas kvantu fizikā un pasniedz Latvijas Universitātē; par sasniegumiem kvantu nanoelektronikā saņēmis prestižo Pasaules Ekonomikas foruma balvu. Pazīstams ar savu apbrīnojamo erudīciju, degsmi un spēju sarežģītus procesus un parādības izskaidrot vienkāršā un aizraujošā valodā. Andris Kalnozols ir dramaturgs un režisors (izrādes "Labākais cilvēks Tahkurannā", "Benzīnvīrs", "Aizvakar vienmēr"), kuram piemīt ļoti dzīva iztēle un interese par pasauli, spēja asprātīgi un sirsnīgi ietilpināt idejas trāpīgos tēlos un izteikumos. Kristaps Vanadziņš ir izcils džeza pianists, kas regulāri strādā gan Latvijā, gan ārvalstīs, sadarbojies ar Esbjornu Svensonu, Čainu Mozesu, Gunāru Rozenbergu, Raimondu Tigulu, Mārtiņu Braunu, Raimondu Paulu un virkni citu lielisku mūziķu.

Biļetes uz pasākumu iegādājamas "Bezrindas.lv"; cenā ir iekļautas vakara viesu īpaši izvēlētas pusdienas un kokteilis, kā arī visas pārējās vakara atrakcijas. Lielākām kompānijām ir iespēja rezervēt atsevišķus galdiņus, laicīgi vienojoties ar organizatoriem, rakstot uz e-pasta adresi jekabs@ascendum.lv.

https://www.bezrindas.lv/lv/satori-x-neiburgs-prata-spa-kascejevs-un-kalnozols/7975/

Pirmās 16 biļetes uz pasākumu pieejamas ar atlaidi, vēlāk to cena pieaugs.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!