Publicitātes attēls.
 
Aktualitātes
26.04.2023

Notiks Ļubomira Meļņika jaunā albuma prezentācijas koncerts

Komentē
0

Sestdien, 27. maijā, Koncertzālē "Cēsis" notiks ukraiņu komponista un pianista Ļubomira Meļņika jaunākā albuma "The Sacred Thousand" prezentācijas koncerts.  Ieraksts veltīts ukraiņu karavīriem, kuri stājās pretī Krievijas armijas pārspēkam, vairākas nedēļas saglabājot savas pozīcijas Azovas tērauda rūpnīcā Mariupolē. Šī būs Meļņika pirmā uzstāšanās Cēsīs.

Ukraiņu komponists un pianists Ļubomirs Meļņiks, dēvēts arī par klavieru pravieti, ir jaunas klaviermūzikas valodas - sauktas par nepārtraukto mūziku, aizsācējs un viens no mūsdienu izcilākajiem klavieru virtuoziem. 

Gaidāmais koncerts Cēsīs būs Meļņika jaunākā ieraksta "The Sacred Thousand" prezentācijas notikums.  Albums ir padrūms un pārdomu pilns, veltīts varonīgajiem ukraiņu karavīriem. Ļubomirs Meļņiks stāsta: "Mūzika ir kā ceļojums cilvēka dvēselē, mūsu garīgā spēka skaistajās dzīlēs. Šis ir vēsturisks albums, ko vajadzētu dzirdēt!"

Koncerts notiek sadarbībā ar Latvijas džeza izdevniecību "Jersika Records", kuras paspārnē ierakstīts un izdots jaunais albums Ļubomirs Meļņiks. 

Ļubomirs Meļņiks 70. gadu vidū sāka strādāt pie jaunām klavierspēles koncepcijām, kas apvienoja Advanced Classical klavieru tehniku ar cīņas mākslu Tai Chi un Kung Fu filosofijām.

Laikā no 1980. līdz 1990. gadam Ļubomirs Meļņiks izdeva sešus albumus, bet "The song of galadrie" Ņujorkas "Stereo Review magazine" novērtēja kā "vienu no desmit svarīgākajiem mūsu laika albumiem". Kopš 2002. gada viņš ir izdevis apmēram sešpadsmit jaunus digitālos albumus, tostarp "Illirion" kompānijas "Sony Classical" paspārnē.

Pēdējos gados Meļņiks uzstājas dažādos mūzikas festivālos un sniedz koncertus visā pasaulē - Eiropā, Ziemeļamerikā, Ķīnā un Japānā. Viņu interesē tehnoloģiju inovācijas, kas var uzlabot un padziļināt klausītāju mūzikas pieredzi. Ļubomirs pastāvīgi sadarbojas ar dažādiem skaņu inženieriem, lai uzlabotu digitālo ierakstu tehnikas.

Koncerta biļetes nopērkamas Koncertzāles "Cēsis" kasē, Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās un internetā

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!