Brinda Ceriņa
pirms 6 gadiem
salīdzinot ar romānu,kurā bija valodfas neveiklības ,šis krājums uzrāda valodas novitātes un es baudīju valodu.paldies!

Spīdola
pirms 6 gadiem
Veicās Jansonei, ko citu teikt. Papētiju KKF mājaslapu. Kolbergam tāda pati summa piešķirta. Ja 3000 sadala uz 12 mēnešiem tad tā iznāk tikai nedaudz mazāka par manu mēnešalgu. Tad jau es varu apgalvot,ka situācija literātiem ir krasi mainījusies uz labo pusi. Var jau protams, vēlēties kā Koelju - savrupmājas pa visu pasauli, 7* viesnīcas utt. un pārlidojumi tikai biznesa klasē , bet tad laikam jāprot tā rakstīt kā Koelju.
Ko citu piebilst, vien slaveno kaimiņu teicienu - skaisti dzīvot neaizliegsi.

Spīdola
pirms 6 gadiem
Atceros, kā bija ar Jansones pirmo romānu Insomnia. Visi mediji bija pilni ar informāciju,ka beidzot latviešu literatūrā parādījies kaut kas izcils, kaut kas neatkārtojami izcils un talantīgs un tik ilgi gaidīts. Tā kā savulaik jau biju iekritusi uz līdzīgu reklāmu par Ingas Ābeles Paisumu - nolēmu tomēr grāmatu nepirkt, bet paņemt bibliotēkā. Lasīju un kārtējo reizi jutos zemiski piekrāpta. Jutos kā muļķe, kurai čigāni pārdevuši skaisti iesaiņotu kreklu ,bet mājās to atverot, izrādās tur ir tikai krekla krādziņš un priekšiņa. Paša krekla nav.
Lai rakstniece Jansone turpina attīstīties, lai veicās.
Pati recenzija - man atkal ir iespaids,ka Melgalve steidzās,ka nav bijis laika pārdomāt, ko īsti gribējusi teikt.

akmens
pirms 6 gadiem
Es vienai dāmai uz viņas - mēs esam tik dažādi - atbildēju, nē, tev nav tā, kas ir man, bet tev ir parodija uz to - "podziņa", man nav krūtis, bet ir parodija uz tām un piena dziedzeri. Viņa teica, ka es esmu slikts cilvēks, jo varu pierādīs dajebko.

Ieva Melgalve
pirms 6 gadiem
T.i., self-fulfilling prophecy, "ja tu te raksti grāmatas, nevis slauki bērnam dibenu/stāvi virtuvē pie katla, značit feministe kaut kāda"? Tādā ziņā, man šķiet, lielākā daļa mūsdienu sieviešu ir feministes (jo praktiski ikvienai ir darbs, hobiji un cita dzīve ārpus virtuves un bērnistabas), kas savukārt a) padara vārdu "feminisms" pārāk izplūdušu, lai tam būtu jēga, b) motivē ierobežot vārdu "feminisms", ar to apzīmējot tikai kādu tā daļu (piemēram, izteikti kareivīgu feminismu, zinātnisko feminismu u.tml.), c) liek jautāt, kāda ir feminisma faktiskā loma tagad.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!