Gunta Klivere
pirms 6 gadiem
Vai nebūtu tikai godīgi un loģiski, ja tiktu visādi apkarota piespiedu nodarbošanās ar prostitūciju, bet, savukārt, brīvprātīga nodošanās šim biznesam tiktu aizsargāta un tai nodrošināti apstākļi? Tad arī uzrastos ticama statistika par to, cik sieviešu izvēlas šādu nodarbošanos pilnīgi brīvprātīgi un atzīst to par gana labu un ienesīgu. Nudien nezinu, kā dažas feministes var spriest visu planētas sieviešu vārdā par tik individuāli atšķirīgu un intīmu lietu kā seksualitāte.

pirms 6 gadiem
Una Feminiskaite ir varonīga persona.

random test
pirms 6 gadiem
Pieņemu, ka vēlme sodīt vīrieti ir cerība, ka tas mazinās prostitūcijas prevalenci. Sievietes ar prostitūciju nodarbojas finansiālu iemeslu dēļ. Ko viņām darīt, kad klientu vairs nebūs? Pieteikties pabalstiem, meklēt darbu? Bet viņām šīs iespējas ir jau tagad, un tomēr viņas ir izvēlējušās nodarboties ar prostitūciju. Un ja viens grib pārdot, bet otrs pirkt - kādas valstij tiesības jaukties privātās lietās un sodīt visus pa labi, pa kreisi, lai kādu produktu iznīdētu no tirgus? Manuprāt, pilnīgi nekādas.

pirms 6 gadiem
Ir bīstami saukt cilvēku ķermeņus par produktiem.

Seneka Morteza
pirms 6 gadiem
''Manuprāt prostitūcija ir ļaunums, bet prostituētās sievietes ir upuri.''

Tātad šī ir tīri morāla attieksme pret prostitūciju. Tas nav arguments, kurš ir balstīts, piemēram, uz analīzi par faktiem. Kā morāla attieksme tā reizē ierobežo daļas no sieviešu brīvību izmantot savu ķermeni, kā viņas to vēlas. To izsaka arī vārds ''prostituēta'' -it kā tieši kāda noteikta sieviete būtu pasīva cietēja. Vai te nav problēma, ka autores, kas iestajas par prostitūcijas aizliegšanu patiesībā vēlas ierobežot citu sieviešu dzīvi, jo es pieņemu, ka ne pašu autori, ne tos elitāros rakstītājus, kuri parasti no spriež no augstiem plauktiem, izvēle nodarboties ar prostitūciju vai nē nekad nav nodarbinājusi.

pirms 6 gadiem
Šajā komentārā ir liela problēma, jo tiek lietota pareiza valoda, bet pilnīgi ačgārna vēlme.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!