Aktualitātes
14.06.2021

Netālu no robežas notiks Igaunijas ceļojošais kultūras festivāls

Komentē
0

2. un 3. jūlijā Tervas pagastā, Soglemegi notiks Igaunijas ceļojošais kultūras festivāls "Võnge". Festivāls, kur piedalīsies arī Latvijas mākslinieki, notiks tikai 43 km attālumā no Valgas, Mulgi piedzīvojumu centra atrašanās vietā.

Uz skatuves varēs redzēt un dzirdēt šobrīd aktuālākos Igaunijas māksliniekus, piemēram, "Lexsoul Dancemachine", Rita Ray, Lenna, "Puuluup" un Erki Pärnoja, kā arī aizraujošus māksliniekus no visas pasaules, viņu vidū "L’Impératrice" un "S+C+A+R+R" no Francijas, The "Mauskovic Dance Band" no Holandes, Coops no Lielbritānijas, Jay-Jay Johanson no Zviedrijas un Jesse Markin no Somijas. Latviju festivālā "Võnge" pārstāvēs Elizabete Balčus, Reinis Jaunais un Toms Grēviņš.

Igaunijas vienīgais ceļojošais kultūras festivāls un Kultuuri Tegu (Darbs kultūrā) 2019 nominants "Võnge" vasaras festivāla formātā norisināsies septīto reizi. Kā vienmēr, apmeklētājus iepazīstinās arī ar jaunu norises vietu. Šogad tā ir topošā Mulgi piedzīvojuma centra atrašanās vieta, Soglemegi sēta Ala ciemā Tervas pagastā.

"Šī ir vieta, kurā nākamajā gadā parādīsies Mulgi mantojumu un mūsdienīgas inovācijas apvienojošs Mulgi piedzīvojumu centrs, kas kļūs par vienu no būtiskākajiem Dienvidigaunijas tūrisma veicinātājiem. Piedāvājums organizēt festivālu Tervas pagastā nāca no vietējās pagasta padomes, jo "Võnge" tiek uzskatīts par būtisku reģiona atpazīstamības un tūrisma veicinātāju, tā ir arī lieliska iespēja iepazīstināt sabiedrību ar topošo Mulgi piedzīvojumu centru," stāsta "Võnge" organizators Tarmo Siks.

Kopumā "Võnge" festivālā divu dienu laikā uzstāsies vairāk nekā 30 mākslinieku uz divām lielām un vairākām mazākām pop-up skatuvēm: Di Bosco, L’Impératrice un S+C+A+R+R no Francijas, The Mauskovic Dance Band no Holandes, Coops no Lielbritānijas, Jay-Jay Johanson no Zviedrijas, Jesse Markin no Somijas, Elizabete Balčus, Reinis Jaunais un Toms Grēviņš no Latvijas, Igauniju pārstāvēs Catapulta, Egert Milder, Ellip, Erki Pärnoja, I Wear* Experiment, Jarek Kasar, Kreatiivmootor, Kukerpillid, Lenna, Lexsoul Dancemachine, Manna, Mari Jürjens, Pluuto, Puuluup, Riffarrica, Rita Ray, Sammalhabe, Seltskond Pargis, Worn Öut un YE.

Ceļošanas ierobežojumu un citu vīrusa izraisītu kavēkļu dēļ festivālā nevarēs uzstāties iepriekš izsludinātie Kakkmaddafakka, Tora, Hang Massive un Carnival Youth.

Festivāla biļetes ir nopērkamas vietnē Ticketer.ee.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Ko iesakām šodien?
Ko iesakām šodien?
Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!