pirms 1 gada
Laba diena,
Esmu Juris Grišins, vēlos godprātīgi ieguldīt Jūsu biznesā. Man ir pamatkapitāls ienesīgai investīcijai. Es piedāvāju arī privātus komerciālus un personiskus aizdevumus ar ļoti zemām gada procentu likmēm līdz 3% gada atmaksas perioda laikā jebkurai pasaules daļai. Maksimālā finansējuma summa ir 100 miljoni USD.
Jūs varat sazināties ar mums: https://www.ortexfinance.com/
E-pasts: [email protected]
Ortex Finance

Jānis Melnis
pirms 1 gada
Latvijas "orbānisti" nupat apliecināja, ka nav nekādi "vakarējie" un spējīgi sniegt atbalstu rašistu Reiham (tā globālajā cīņā), tik pat nesavtīgi kā lielie "Orbānisti".
Patiešām ! Jau sen bija jāiemūrē "mazā pagrabiņā" `pseidožurnālisti` no TV "Дождь", lai izbeigtu militārisma, imperiālisma, šovinisma, totalitārisma, kleptokrātijas, neiecietības, lētas propagandas izplatību, nu jau padsmit gadu garumā ! Neļausim šiem brīvestību apgānīt ! Šodien mēs neesam vieni savos taisnajos centienos, jo biedrs Orbāns, muftijs Kadirovs, Ģenerālsekretārs Kims, Irānas revolucionārā gvarde un VDD profesionāļi mūs noteikti pasargās no "krīvajiem burlakiem" - "Lietus cilvēkiem" (..)
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!