Edge
pirms 5 gadiem
Latvijai prezidentu vispār nevajag vai arī tas ir jāievēl valdībai rotācijas kārtībā, kad valdības darba laikā viens valsts vadītājs nomaina citu, intervijā Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" sacīja bijušais premjers Guntars Krasts. http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/krasts-prezidentu-vispar-nevajag-vai-ari-tas-jaievel-cita-cela.a126361/
=================================================================================
Saprātīgs piedāvājums, ņemot vērā esošās sistēmas reālijas - neizmantojot kaut kāda Makša vai Marksa atziņas, kas izteiktas sen senos laikos. Starp citu, bija jau 5.Saeimas laikā par kandidātu izvirzīta tāda "dimanta oliņā" vārdā Aivars Jerumainis. Arī pašlaik atrastu, ja būtu pieprasījums. Bērziņš bija "īstais cilvēks, īstajā laikā" (saskaņā ar adektivitātes likumu), tagad citi laiki, hibrīdkara - tagad vajadzēs kau vai Godmaņa tipa cilvēku.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!