Dzintars A
pirms 1 gada
"Piemēram, zinu, ka Pasaules Veselības organizācija (PVO) strādā pie antivielu titriem – kas tad būtu tas antivielu līmenis, pie kā mēs varētu teikt, ka imunitāte ir laba? Mums joprojām nav skaidras atbildes uz to."
Vakcīna apmāca imunitāti par slimības ierosinātāju. Apmācības brīdī izstrādājas antivielas - proti vakcīna iemāca imunitāti "ražot" antivielas, kuras ar laiku pazūd. No kā izriet: antivielu neesamība neko neliecina par imunitātes spēju/māku ražot antivielas - vakcinētai personai imunitātes spēju var secināt tikai pēc tās saskaršanās ar slimību.
Izskatās daudzi strādā pie naudas apgūšanas - nevis cīnās par mūsu veselību!
Dzintars A
pirms 1 gada
Secinot to, ka izmantotā vakcīna tautas imunitāti apmāca tikai pret vienu no vīrusa spike proteīniem, bet nav apmācījusi imunitāti pret pārējiem vīrusa proteīniem... tad uzdotu jautājumu ko darīt...? Kam ir tāda vakcīna? - Atbilde ir - Ķīnai.
Tā kā diktatoriem nav problēmas runāt ar Ķīnu, tad kā labs tautas kalps savu tautu nodrošinātu ar vakcīnu, kura apmāca imunitāti par visiem vīrusa proteīniem.
Rezultātā tauta imunitāte prastu atvairīt slimību, bet tiem kuri saslims - nenosmakt, jo tautas imunitāte ir apmācīta cīnīties ar visu vīrusu.
Bet realitātē būtu tā - Rietumi ar sankcijām būtu padarījuši valsti par nabagu un tāpēc man nesanāktu būt labam tautas kalpam... un augstāk minētais paliktu - kā nerealizēti sapņi :)
Tāpēc negribu būt diktators. :)
Ilze Pētersone
pirms 1 gada
Dzintars A
pirms 1 gada
Ka tik būsteris, ilgtermiņā nenoved mūs līdz nosmakšanai? Cilvēku nosmacē vīrusa 28 proteīnu kombinācija, ko vakcīna nerisina vispār! Vakcīna risina 29-tā spike proteīna spēju inficēt šūnu, proti - vīruss šūnā netiek - cilvēks paliek vesels!!!
Tagad kad antivielas pēc vakcinācijas beidzas - cilvēks saslimsts, bet ja personai ir normāla imunitāte - tā atkal sāk ražot antivielas, kuras apstādina saslimšanu (manuprāt, tāpēc vakcinētie slimo vieglā formā) un īslaicīgajā saslimšanas brīdī - cilvēks iepazīstas ar tiem proteīniem, kuri spēj cilvēku nosmacēt - būsteris var liegt šo iespēju!
Tagad galvenā problēma - vīruss mutē un mutē arī spike uzbrucējproteīns (lipīgā Delta un tās jaunie lipīgākie paveidi). Tad kad un vai spike proteins uzveiks vakcīnas radīto šūnas aizsargmehānismu - tiem kuriem imunitāte neko nezinās par pārējiem vīrusa 28 proteīniem - tie būs "kaili", neaizsargāti ar iespēju nosmakt... Pretēji nevakcinētajam, kuru organisms nemitīgi cīnās ar visu vīrusu - daudzi zaudē nosmakdami vai ..., bet vēl proporcionāli vairāk dzer sava riska uzvaras šampānieti, jo tāda indivīda imūnsistēma ir iemācījusies cīnīties ar visiem vīrusa 29 proteīniem.
Būsteri, būsteri, būsteri.... !!!!????
Patricija
pirms 1 gada
Dzintars A
pirms 1 gada
Toties, ja izejas informācija ir patiesa - tad manis aktualizētais ir aktuāls... un arī tad šī mana iniciatīva būtu nevietā, ja žurnālisti būtu savos uzdevumu augstumos - būtu savas nozares neatkarīgi, autonomi, bezbailīgi profesionāļi, kuri visu noskaidro - kā ir!?
Lai vēl vairāk liktu visiem domāt - jautājums:
Kāpēc pazūd antivielas? - spekulēšu - tās likvidē organisms(vispār nav svarīgi - antivielas pazūd).
No kā izriet sekojošs jautājums, ja pēc pirmās vakcīnas antivielas pazūd aptuveni 6-os mēnešos, tad cik ātrā tempā tās pazudīs pēc 1,2,3... būstera?
Gus Gus
pirms 1 gada
PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI
Patrīcija M. Keiša
2Sesija besīja
Sesija it kā uzdod jautājumu – nu, ko tad tu pa šo semestri esi iemācījies? Bet tas ir draudīgs jautājums. Tas ir jautājums, kas tevi nosēdina uz apsūdzēto sola, un tev jāaizstāvas. Sesijai ir aizdomas, ka varbūt tu neko arī neesi iemācījies. Vai vismaz ne pietiekami.

Māris Zanders
0"Karā kā jau karā…"
Karam nav jābūt vizuāli iespaidīgam. "Hibrīdkarš" nav Kremļa propagandas simbolu uzķēpāšana uz kādas sienas vai auto vai pat Ukrainas karoga noraušana. "Hibrīdkarš" ir, piemēram, diversijas pret infrastruktūru vai nemieru provocēšana. Kāpēc mums liekas, ka uz mums tas neattiecas?

Andris Hiršs
0Pirmais latviešu filozofs intelektuālās vēstures "baltajā troksnī"
Ja kādreiz tiktu uzrakstīta latviešu (nevis Latvijas) filozofijas vēsture, tad viena no pirmajām nodaļām ietvertu Jēkaba Oša filozofiskās sistēmas izklāstu. Taču šāds sākuma punkts lasītājam, kuram nav priekšzināšanu par 19. gadsimta filozofiju, varētu kļūt par nopietnu izaicinājumu.

Artis Svece
0M3gana iet uz skolu
Kamēr mēs baidījāmies no robotiem, kuri pārkāps Azimova trīs likumus, mākslīgais intelekts iemācījās rakstīt esejas. Diemžēl mēs varbūt zinām, ko darīt, ja robots mums uzbrūk ar dzelzs gabalu, bet neesam gatavi situācijai, kad tas uzraksta eseju vidusskolēna līmenī.

Raksti
03.11.2021
9
Nenosmakt