Ar bērniem
22.04.2013

Neko daudz jau es par mīlestību nezinu

Komentē
9
Saglabā

"Satori" "Ar bērniem" aizsāk interviju ciklu ar bērniem par dzīvi. Intervijās bērni stāstīs par to, kādu viņi redz pasauli, ko viņi ikdienā domā un par citām lietām, kas, viņuprāt, ir svarīgas.

Alise Lī ir dzejnieces Ingas Gailes meita. Viņai ir pieci gadi. Darba dienās viņa iet uz bērnudārzu, bet brīvajā laikā palīdz mammai rakstīt dzeju un sacer pati savus dzejoļus. Alise Lī ikdienā daudz domā par to, lai ar mammu nenotiktu nekas slikts, lūdz Dieviņu, lai pie viņas atnāk sapņu puiši no multenēm, un cenšas izaudzēt tādus matus kā princesei Salātlapiņai. Par mīlestību viņa neko daudz nezina, bet toties zina, kā bērns ienāk mammas vēderā, tikai kautrējās par to stāstīt. Alise Lī mēdz ar mammu strīdēties, bet nav novērojusi, kurai no viņām abām ir taisnība. Viens gan viņai ir skaidrs - pieaugušie parasti ir gudrāki par bērniem, lai gan ne vienmēr visu var izskaidrot. Intervē Romāns Bargais un Jānis Strapcāns; Video - Ģirts Raģelis.

Tēmas

Alise Lī

autora profils...

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
9

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!