Circus Maximus
pirms 5 gadiem
Vispār jau plašākā nozīmē ar to viesmīlību ir tā,kā ir. Visa cilvēces vēsture ir viena vienīga cīņa par resursiem un izdzīvošanu. Līdz ar to jebkurš svešais tavā teritorijā ir potenciāls apdraudējums. Kurš var pievākt tavu medījumu, nozagt tavus krājumus, pavest tavu sievu vai piesmiet tavu meitu. Vai arī vispār iekarot tavu teritoriju un paverdzināt tavu cilti. Mūsdienās jau nekas būtiski nav mainījies - svešais var atņemt tev darbu (jo gatavs strādāt par zemāku algu), izkonkurēt tevi cīņā par sociālo pabalstu (jo viņam lielāks bērnu bars), samaitāt tavus bērnus ar perversām idejām. Galu galā viņš var uzspiest tev kredītu, kuru tu nespēsi atmaksāt vai pierunāt tevi par puscenu pārdot tēva mājas. Iespēja, ka viņš nozags tavu auto, vai padarīs grūtu kādu tavas dzimtas sievieti, arī ir pavisam reāla. Cilvēki, esiet modri!

tatta
pirms 5 gadiem
Ciemojos pie vienas Balkānu valsts jauniegūtajiem radiem,viesmīlība tur bija tādā pārākajā pakāpē ka viens latvieša cilvēks to vienkārši nevar izturēt un grib kur nomukt,bet nekā-jau jauna radu orda ir klāt un tiec atkal kampts,bučots un cienāts...,tādu uzmanības devu vairs nekad savā dzīvē neesmu saņemusi (domāju ka arī negribu :))
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!