Patiala legitimate
pirms 2 gadiem
Do you need a fast loan to solve your financial needs, we offer loan ranging from €3,000.00 to
€100,000,000.00 Max, we are reliable, efficient, fast and dynamic, with 100% guaranteed We also give Loans in (Euros, Pounds and Dollars).) The interest rate that applies to all loans is (2%) contact us on For immediate response to your application, Kindly reply to us at (Whats App) number:+919394133968 [email protected] Mr Jeffery.

Tom Neuland
pirms 2 gadiem
Cilvēki vienkārši projicē savu iekšējo krīzi uz dažādiem ārējiem apstākļiem, ja liberāļi nebaidītos no jebkādas transcendentālas, garīgas pieejas dzīvei (jo tas tak atpakaļrāpulisms), viņi varētu palasīt Dao, vai Dzen, vai Rablē, vai Henriju Mileru, vai Nīči vai pat Bībeli un beidzot pārkāpt pāri savam histērismam. Cilvēki ir saglabājuši patiesu joie de vivre daudz smagākos laikos kā šis; lai tādu klimatisko aspektu vispār varētu sākt risināt vispirms jāatrisina garīgā/eksitenciālā krīze, savādāk tā ir karietes jūgšana priekšā zirgam, tukša bezseguma moralizēšana. Un šinī ziņā pastāvošais liberālais status quo var piedāvāt lielu, apaļu, histērisku, dzīvesnogurušu Nulli (a la šis raksts).

meetra meetra
pirms 2 gadiem
kas Rablē un Nīčē, un Millerā ir transcendentāls? it sevišķi Millers ir piesaukts bezsakarā. vispār tu gan jau būtu pārsteigts par to, cik Nīče ir aktuāls dzīvesnogurušajiem liberāļiem, sākot no Fuko un beidzot ar Braidoti

Tom Neuland
pirms 2 gadiem
varbūt vajag sākumā šos rakstniekus kārtīgi palasīt, hermeneitiski tā teikt. bet, ja gadījumā ir lasīts un tas transcendentālais elements ir palaists garām, tad, visticamāk, vajadzētu pārlasīt. it īpaši jau Rablē gadījumā. tāds varētu būt mans ieteikums.
Par Fuko vispār nav vērts runāts, - pilnīgs diletants , to otro nezinu un negribu zināt. Noteikti no tās pašas sērijas. Baudrilards ir vienīgais no tās šlakas, kuru iespējams uztvert puslīdz nopietni.
P.S Aktuāls noteikti ir tas Nīče, kurš runāja ar zirgiem un mocijās migrēnās. Slimais Nīče, Nīče, kurš zaudējis visu savu vitalitāti.

meetra meetra
pirms 2 gadiem
:D vai domājām Bodrijāru? Braidoti tieši runā par to, ka apokalipses scenāriji, mea culpa laupa spēkus tā vietā, lai pievērstos īstiem risinājumiem. man arī šis raksts nepatīk, tikai norādu uz neprecizitātēm. vajadzētu precīzāk par transcendenci runāt, kantiski to domājam vai sarunvalodiski? jo filos. tradīcijā Nīče un transcendence nav liekami vienà teikumā.

Tom Neuland
pirms 2 gadiem
tas laikam ir visu liberālu lielais jājamzirdziņš - pareizrakstība. Jūs tiešām esat neticami skumji indivīdi.
iesaku iepazīties ar makša vēbera terminu Entzauberung un to ņemt par izejas punktu, bet, njā, skaidrs, ka jebkāds diologs ar jums ir neiespējams, chus!

Tom Neuland
pirms 2 gadiem
P.S. būsim godīgi - tu Nīči nekad neesi lasījusi, un, ja arī būtu - nekad nespētu saprast!

meetra meetra
pirms 2 gadiem
esmu kreisa, gandrīz sarkana, gribu vairāk Eiropas, nodokļus piesārņotājiem, pārvalstiskas organizācijas ar segumu, varu pār korporācijām. no Nīčes kūstu - pārsvarā no tā, kā viņš lasa senos grieķus, - bet neredzu, ko tāda dikensiska sirds mainīšana šajā gadījumā līdzētu. iešu un lasīšu ražotāju radītus atkritumus tāpēc vien, ka dzīve ir estētisks fenomens, visam jābūt skaisti?

Tom Neuland
pirms 2 gadiem
patiesibu sakot, es visticamak biju parak daudz kashus uzkurijis dodot tik pozitivu atbildi, ista maciba ir sada - 1) iemacies lasit 2) ej arsteties ;)

meetra meetra
pirms 2 gadiem
wow! reāli pretīgs, nestabils nariks!

Tom Neuland
pirms 2 gadiem
varbūt tā ir "Pakava Teorija" darbībā, bet tavā pēdējā komentā piekrītu gandrīz visam. izņemot pēdējo teikumu, protams. jā, visam ir jābūt skaistam! un - JĀ - lielā dzejnieka Šlesera vārdiem runājot, - skaistums nāk no kiškām!

Tom Neuland
pirms 2 gadiem
tikai vienmēr atceries vienu - pati Eiropa vairs nav Eiropa, pēckara consensus ir sena pagātne

Andrejs Upitis
pirms 2 gadiem
Lai mazāk sēž iphonos, tad nebūs trauksme! Un vairāk kustās. Man tēvs bērnībā pēc skolas uzreiz gāja uz fermu palīgā mātei un nekauca, ka grūta dzīve. Izlaidušies jaunieši, kā sivēni.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!