Aktualitātes
11.05.2020

Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķi piedāvā tiešsaistes meistarklases

Komentē
0
Saglabā

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) nāk klajā ar jaunu video meistarklašu sēriju "LNSO skola", kurā orķestra mūziķi, kuri ir arī pieredzējuši pedagogi, sniegs vērtīgus padomus mūzikas instrumentu spēles apguvē un stāstīs par maziem noslēpumiem, kas palīdz gūt progresu muzikālās meistarības slīpēšanā attālināti.

Meistarklases paredzētas gan mūzikas skolu audzēkņiem, kuri šobrīd praktizējas mājas režīmā, un viņu pasniedzējiem, gan arī jebkuram instrumentspēles entuziastam. Pirmās video meistarklases jau pieejamas LNSO "YouTube" kanālā "LNSO stāsta un rāda", tās sniedz LNSO koncertmeistars Georgs Sarkisjans, flautu grupas koncertmeistars Tommāzo Pratola un klarnešu grupas koncertmeistars Mārtiņš Circenis. Tuvākā laikā savus stāstus piedāvās oboju grupas koncertmeistars Egils Upatnieks, tubu grupas koncertmeistars Raivis Māgurs, sitaminstrumentu grupas koncertmeistars Edgars Saksons un citi kolēģi.

LNSO mūziķi uzsver, ka projekta galvenais mērķis ir dalīties ar prasmēm un gadiem uzkrāto pieredzi, lai iedvesmotu topošos mūziķus attīstīt iemaņas un vēl vairāk iemīlēt instrumentspēli.

Meistarklases tiks publicētas divas reizes nedēļā, ik reizi akcentējot cita mūzikas instrumenta specifiku.

Jaunajā kanālā būs atrodami arī LNSO podkāsta videoieraksti, kas audiāli pieejami orķestra "Spotify" kanālā. Kanāls darbojas līdztekus jau esošajam LNSO "YouTube" kanālam "Latvian National Symphony Orchestra", kurā iespējams skatīties LNSO koncertierakstus.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!