Aktualitātes
19.10.2020

Nacionālā opera un balets līdz 1. novembrim aptur darbību

Komentē
0

Latvijas Nacionālā opera un balets (LNOB) saistībā ar darbiniekiem konstatēto Covid-19 saslimšanu pilnībā apturējusi darbību līdz 1. novembrim, liecina informācija LNOB mājaslapā.

"Diemžēl saslimšana ar šī vīrusa infekciju ir konstatēta vēl vairākiem Latvijas Nacionālās operas darbiniekiem. Ņemot vērā gan situāciju LNOB, gan kopējo epidemioloģisko situāciju valstī, esam pieņēmuši smagu, bet, mūsuprāt, vienīgo iespējamo lēmumu. Kolēģu un skatītāju drošības dēļ tiek pārtraukta publiskā darbība uz divām nedēļām – līdz 1. novembrim," teikts paziņojumā.

Līdz ar darbības apturēšanu tiek atceltas visas ieplānotās izrādes: "Parole: BBB" (19. un 26. oktobrī), "Pīķa dāma" (20. oktobrī), "Hamlets. (Ne)stāsti man pasakas" (21. un 22. oktobrī), "Bohēma" (23. un 25. oktobrī), "Dons Kihots" (24. un 31. oktobrī), "Gulbju ezers" (28. un 29. oktobrī), "Karmelīšu dialogi" (27. oktobrī un 1. novembrī) un "Dons Paskvāle" (30. oktobrī).

LNOB sola ar atcelto izrāžu biļešu īpašniekiem sazināties personīgi.

"Mēs ticam, ka ar atbildīgu rīcību vīrusa uzliesmojumu ir iespējams apturēt. Vēlam ātru atveseļošanos ikvienam sasirgušajam. Sargāsim sevi un citus," teikts LNOB paziņojumā.

Jau ziņots, ka LNOB svētdien, 18. oktobrī, ziņoja par vienu saslimušu darbinieku. Taču jau dienu vēlāk tika ziņots, ka vairāki Covid-19 inficētie ir arī Latvijas Nacionālās operas korī.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!