pirms 3 gadiem
Ždanoka Ždanoka Ždanoka Ždanoka Ždanoka Ždanoka Ždanoka Ždanoka Ždanoka Ždanoka Ždanoka

jurniece
pirms 5 gadiem
Es tomēr atkārtošos. Sieviešu īpaša izcelšana, manuprāt, neveicina to vienlīdzību, bet tieši pretēji. Bez tam ir bīstamība iekrist citā grāvī. Vēl pavisam nesen šausminājāmies par pad. laiku vienlīdzību, kad sievietēm skaitījās prestiži(varonīgi) būt traktoristēm, dzelzceļa sliežu licējām , veikt citus vīriešu darbus. Un štrunts ar bērniem un ģimeni, tās ir mietpilsoniskas muļķības. Ja sieviete tieksmē pēc vienlīdzības ar vīrieti pārvēršas par vīrieti(izkopj vīrišķīgās īpašības un ģimeni noliek otrā plānā), manuprāt tāda vienlīdzība nav īsti jēdzīga. Kaut kur lasīju domu , kurai pilnībā piekrītu, ka varonība ir nenormāls stāvoklis. Ja kādam ir jāizrāda varonība, tas nozīmē, kāds cits ir slikti veicis savu darbu.

alise apsīte
pirms 5 gadiem
PALDIES par šo rakstu! Ļoti patika mazie stāstiņi.

random test
pirms 5 gadiem
Kas pamato uzskatu, ka sieviešu tiesību atzīšana balstījās tieši sabiedrības izglītotībā? Māc zināmas šaubas, ka 19.gs. beigās/20.gs. sākumā masām Latvijas iedzīvotāju bija brīvi pieejama laba izglītība. Kļūdos?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!