Clara Smith
pirms 1 gada
Contact Dr Ozigidon if you have been trying to conceive, I never thought I'd be writing this message but after 5 years of infertility and nearly lost my marriage due to not being able to have a child after suffering from PCOS and my TUBES ARE TIED, and severe endometriosis and scanning, I was told that IVF was the only option. This was something we could not afford and had almost given up hope of becoming a parent. A friend of mine recommended Dr Ozigidon to me and persuaded me to contact him, I finally contacted him and he made a spiritual breakthrough to get me pregnant with his powerful spell, within 2 weeks I was pregnant (naturally!!!) and my tube was untied as instructed by this powerful sorcerer. Now! I gave birth to healthy twins in February. I am writing this testimony for those women who are facing the same challenges or even more, depressed with no light at the end of the tunnel. Give Dr Ozigidon a try to help you solve your problem, and hopefully you'll have the same success that I have had. His email address ([email protected]) . Call or Whats-App him +2349054750112. I wish you all happiness in your marriages.

Lai Veicas
pirms 1 gada
Krievija visā vaino Ameriku. Kavallo - arī visā - patriarhātu. Abiem K nav pilns rub(u)lis.

JP .
pirms 1 gada
Virsraksts izskatījās labs un daudzsološs, saturs - klasiska feministiskā caureja. Jā, tā ir, mūsdienu Krievija un mūsdienu feminisms ir kā sastrīdējušās dvīņumāsas, viena otru necieš, lai arī pēc izskata un uzvedības ne ar ko neatšķiras. Abas izplata vai nu klajus melus vai sazvērestības teorijas ignorējot objektīvo realitāti, Abas visas savas cūcības spēj attaisnot ar vienu un to pašu saukli - "Naših bjut, mi dolžni ih zašcititj".
Tas, ka šādas māsas tik labi eksistē modernajā pasaulē parāda tikai to, cik niecīgs ir cilvēks ideoloģiju un propagandu vējos.

Lakrica Lakrica
pirms 1 gada
Ahhh so funny... Katram no mums noteiktā dzīves laikā būs invaliditāte. Kājas lūzuma dēļ, tāpēc ka esam palikuši veci, tāpēc, ka mums ir bērni…
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!