Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Piekrītu autorei.
Bet manā vērtējumā pamatproblēma ir tā, ka esam sabiedrība, kas vairs nav totalitāra, bet vēl nav demokrātiska. Esam palikuši 20.gs. beigu desmitgadēs un ar to domāšanu gribam - pat ne gribam, bet domājam, ceram, ka varam radīt saviem bērniem 21.gs.skolu.

Jāsāk būtu ar sarunāšanos, ar strīdēšanos , ar birokrātijas apcirpšanu dodot spēku jauniem asniem.

Manā vērtējumā Šuplinska nav laba ministre. Varbūt viņa būtu laba komandiere NBS , bet ne IZM

Bet paldies- tik un tā labs raksts

Kristine Kornijanova
pirms 3 gadiem
Dīvaini, raksts publicēts 09.09.2020, bet informācija gadu veca - "Pirmsskolā projekta "Skola2030" pieeja ieviesta jau šajā mācību gadā. Pamatskolā un vidusskolā uz jauno pieeju plānots pāriet no nākamā mācību gada. Tiesa, paredzēts pārejas periods – nākamajā mācību gadā "jaunā skola" tiks ieslēgta 1., 4., 7. un 10. klasei."

+ jā, jaunajās programmās galvenās ir prasmes, bet zināšanas vairs skolai vispār nav jādod, ir jādod ziņas. Tad nu šo jēdzienu arī jālieto!

Un vēl gribas atzīmēt, ka tik puspabeigtu projektu vēl pameklēt. Šo noteikti var ierindot pie kārtējā projekta, kur apgūta (lietots sarkastiskā nozīmē) ES nauda. Vistrakākais, ka projekta PR kampaņa ir pilnīgi noslaucījusi kritiku, ieliekot visus kritizētājus nogurušu, neprofesionālu un mainīties negribošu "veco" skolotāju plauktiņā.

Henriks Eliass Zēgners
pirms 3 gadiem
Paldies par norādi, atvainojamies par neprecizitāti! Kļūda labota.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!