Wiraqocha
pirms 6 gadiem
...un ka puse Latvijas vīriešu ar prieku zem katra vārda parakstītos...

Circus Maximus
pirms 6 gadiem
Žetons par asprātību Marijai!
Ja nopietnāk, tad palasot Konvenciju, tomēr rodas dažas pārdomas. Piemēram, par FGM. Atbilstoši Kovencijai, būs jāparedz īpašs kriminālsoda par sieviešu apgraizīšanu. Tik tālu viss pareizi. Bet kā paliek ar dzimumu vienlīdzības principu? Paredzēsim kriminālsodu arī par vīriešu dzimumorgānu kropļošanu? Un kurš pēc tam ies uz Izraēlas vēstniecību rakstīt paskaidrojumu? Vējonis vai Rasnačs?

Juris Zalāns
pirms 6 gadiem
Labs raksts. Žēl vienīgi, ka Valdim, Viesturam, Augustam, Baibai, Dzintaram no tā ne silts ne auksts.

kvazikvazimodo
pirms 6 gadiem
izbaudot Marijas humoresku, māc skumjas, ka pat pletnējot atpakaļrāpulību nav izdevies izlauzties no stereotipu žoga. nav vīriešu un sieviešu, ir tikai sabiedrības aizspriedumi! bioloģiskais determinisms ir noiets etaps, dzīvojam xxi gs. forgodssakes. ģenderi nevajadzētu padarīt par stigmu, cīņā par egalitāru sab. var vienoties visu ģenitāliju nesēji. sabiedrība ir evolucionējusi, biovīrietis var deklarēt sevi kā piederīgu, un tātad piederēt jebkuram ģenderim. vīriešu varmācība izriet no mizoģīnijas, bet vīrietis ir fikcija, tātad tieši mākslīgais dalījums vīriešos/sievietēs atražo ļaunumu! atmaskojot "vīriešus" autore lej ūdeni. troglodītu dzirnavās, rekonstruē mītu, kas novedis cilvēci šodienas traģiskajā situācijā
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!