pirms 1 gada
Laba diena,
Esmu Juris Grišins, vēlos godprātīgi ieguldīt Jūsu biznesā. Man ir pamatkapitāls ienesīgai investīcijai. Es piedāvāju arī privātus komerciālus un personiskus aizdevumus ar ļoti zemām gada procentu likmēm līdz 3% gada atmaksas perioda jebkurai pasaules daļai. Maksimālā finansējuma summa ir 100 miljoni USD.
Jūs varat sazināties ar māmiņām: https://www.ortexfinance.com/
E-pasts: [email protected]
Ortex Finance

Feiks Akaunts FobuFobs
pirms 5 gadiem
lībtārdu slapjie sapņi. pirmkārt, reti kurš latvietis ir pārliecināts kristietis, jo mums ir Līgo, tautas deja un dziesma, kā arī Dainu skapis- tā ir mūsu reliģija. otrkārt, kāds sakars globālajam migrācijas kompaktam ar krustā sisto ebreju? tie bija pavisam citi laiki. nācijvalstis vēl nebija radušās. tapēc arī visi migrēja.

dzimmijs13
pirms 5 gadiem
Paga, paga - attiecībā par Mozu, respektīvi kad ebreji atgriezās pēc Ēģiptes - ja paliekam Bībeles mīta ietvaros, arheologu atradumi Nīlas deltā rāda ka ebreji ne tuvu nebija vergi - bet, labi, mīta ietvaros - atgriezušies, ko ebreji darīja? Jā, apkāva, iznīcināja tos svešos migrantus, kuri bija apmetušies viņu tēvu, vectēvu atstātajā zemē. Tātad - Bībelē iznāk migrācijas noliegums! Vai precīzāk, dalīšana "labajos" un "sliktajos" migrantos.
Starp citu, reiz vienam kristietim to jautāju, no morāles viedokļa, kāpēc tie cilvēki, kuri spēja izdzīvot kur Jāzepa brāļi nevarēja, bija tik slikti ka Dievs aktīvi palīdzēja viņus apkaut -= atbilde bija - viņi negodāja Dievu. Nu jā..
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!