Spīdola
pirms 3 gadiem
Pagājušajā nedēļā pirmoreiz biju operā Koventgārdenā.
Pati opera man ļoti ļoti patika , kaut arī bija padrūma - Mīnotaurs. Ieteicu visiem. Tā ir 2008.gadā sarakstīta utt.
Pirms izrādes bārā ar lielu baudu malkoju smalku vīnu no smalkas glāzes, viss interjers- viss bija skaisti, bet mani ļoti satrieca publika. Reti kurš, reti kura bija uzcirtušies. Starpbrīdī koridorā viens no trauciņa ēda kādu stipri piparotu, tomātainu un eļļainu sautējumu, kāds cits - sviestmaizītes. Daudzi saldējumus. Reti kurš bija nodevis mēteli garderobē, kaut gan šeit tā bija par brīvu. Viss tas uz mani atstāja sliktu iespaidu. Nepatika. Es tur jutos par daudz smalka.
Rudenī biju Neapolē un vēlu vakarā sēdēju kafejnīcā un ne gluži pretī, bet tā, ka tomēr var redzēt ieeju operai. Un lūk, tur acīmredzot starpbrīdī bija iznākuši kungi uzsmēķēt - visi tādos smalkos melnos apģērbos, slaidi, iznesīgi, tagad jau nezinu kam smokings, kam uzvalks bija, bet es tai brīdī ļoti tur gribēju būt garā skaistā kleitā ar īstiem briljantiem un man blakus tāds kungs. Skaisti būtu. Un teiksim mēs klausītos Madam butterfly. Tā man patīk operā, kad ir skaisti viss, arī skatītāji.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!