Margarita10
pirms 5 gadiem
Mīļa Zaiga, lūdzu parādiet man latviešu krievu, kurš grib karu? kāpēc Jūs savu vēlamo latviešu krievu pozīciju, izteikuši viņu vietā? Pieļāvu domu, ka tā vieglāk dzīvojas, jo Jūsu skatījumā krievi ir ienaidnieki. Bet tomēr uzskatu un ticu, ka neviens prātīgs cilvēks (krievs, latvietis un t.t.) nekad pozitīvi nenovērtēs karu! Pie tā visa Jūs rakstāt tādas nepatīkamas lietas par Latviešu krievu naidu pret Latviju, ļoti žēl ka LV krievu atrašanās Latvijā Jūs vērtējat tikai no negatīvas puses, jo saskatu, ka tā arī ir atbilde Jūsu teiktajām par latviešu krieviem.

Jānis Ivanovskis
pirms 5 gadiem
Jūs mēģinat pierakstīt satrakotajai tautas daļai zināšanas par kādām filozofu utml. darboņu domas ne gumiļova ne citu pārgudrinieku idejām par ideālās krievu tautas tiesībām noteikt pasaules kārtību, ja pūlis grib "taisnīgo karu" par lielkrieviju tam pietiek ar kremli - varas un patiesības pēdējo instanci
bet vēl paši nesaprot kur viņi nonāks pēc kara uzsākšanas
visu Eiropu identificēt ar homiķiem, vārguļiem viņiem viegli iepotēja kremļa papgailis putins un jums Al kapone arī pieder tajā sava tiesa "labā" darba...
vieglas smiltis neprātniekiem

Aleksandr Shabanov
pirms 5 gadiem
Šo rakstu uzrakstīja persona,kas nesaprot Krieviju, un kura tamdēļ arī nav spējīga prognozēt tās rīcību.

Putina un citu pie Krievijas elites piederošu personu motivācija ir drīzāk izriet no Ļeva Gumiļova un citu filozofu darbiem. Мне всё равно, что вы обо мне подумаете, но мне удобнее писать по-русски. У Ильина есть труд "О противлении злу силой", это как раз про Крым. У Льва Гумилева есть понятие о цикличности этносов. В понимании Путина, Запад прогнил, и идёт к закату, а то, что русские голодные или отсталые, так это же хорошо, значит, этнос развивается, и у него впереди светллое будущее. Да, русские бедные, зато живут интересной, насыщенной жизнью. Их государство только будет расти и разрастаться. Никого не хотел провоцировать этим комментарием, хотя без всякого сомнения, что он будет воспринят не так, как воспринимается мной. Кто хочет ненавидеть русских, пусть ненавидит. Кто хочет к ним относиться без ненависти, пусть относится без ненависти. Никого ни в чем не убеждаю. В Латвии люди всегда думают, что их пытаются использвать и перетащить на ту или другую сторону. Нет. Я никого не убеждаю. Я только излагаю своё мнение. Всех благ.

Borislav Yanko
pirms 5 gadiem
Vai jūs tur meklējat aizdevumu, šeit nāk vienu patiesu firma, kas ir gatavi, lai izbeigtu jūsu finanšu problēmas, mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu veidiem ar procentu likmi 3%, un, lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā iegūt aizdevums no mums, jūs varat sazināties ar mums mūsu uzņēmuma e-pastu: (genuineloanservices@outlook.com)

Maksā 12 rbļ. 35 kap.
pirms 5 gadiem
"Jo tad, kad pa īstam paraus vaļā, maz neliksies nevienam.''

Jā, un šī retoriskā figūra neatbilst:

"daudzmaz sekot saviem vārdiem"

Nebūdams "valdība" spekulējat ar paranoju par k., labi zinot, ka valdība mums vispār neko pateikt nevar.

Maksā 12 rbļ. 35 kap.
pirms 5 gadiem
"Galu galā – tautas griba karot ir diezgan liela, un tas, vai militāro eskalāciju šobrīd ir iespējams "nolikt uz bremzēm", ir patiesi grūts jautājums pat tad, ja tiktu atrasts kāds diplomātisks risinājums."

Zilonis trauku vekalā II.

Maksā 12 rbļ. 35 kap.
pirms 5 gadiem
"Toties daudz nepatīkamāks pārsteigums daudziem bija, atnākot apjausmai: Putina lēmumu Krievijā atbalsta plašas masas."

Kur ellē šito uzzinājāt, cienītais prāta lempja kungs, kur pierādijumi?

marinaz28
pirms 5 gadiem
cik atbildīgi ir mūsu lēmumu pieņēmēji – un sapratīsim, ka iespēja pārvērsties par быдло valsti ir visnotaļ reāla arī pie mums.
=============
Sen jau. Varbūt ir laks, tomēr, pamosties?

Guntis Kārkliņš
pirms 5 gadiem
Un vēl rietumi mīl kompromisus, diemžēl kompromisi un principi ir grūti savienoja, dažkārt pat neiespējami.

Guntis Kārkliņš
pirms 5 gadiem
Ja tev ir paranoja, tas vēl neliecina ka tev neviens neseko. Jebkuros melos ir daļa patiesības un tas nu ir fakts ka tā sauktā rietumu labklājības valsts kopš komunistiskās sistēmas sagrāves tiek demontēta triecientempos. Dubultstandarti un morālais relatīvisms ir norma. Protams jau no antīkā laikmeta zināms kas atļauts Jupiteram nav atļauts vērsim. Tomēr šeit nav nedz vēršu nedz Jupiteru un situācija ir iespējama galvenokārt rietumu morālās degradācijas dēļ.

Godo
pirms 5 gadiem
Tiešām nezinu, kuram ir pārsteigums Krievijas sabiedrības attieksme. Sabiedrība vienmēr kara gadījumos nostājās patriotiskās pozīcijās un neviens vairs neskatās, kuram taisnība un kuram nē. Ir tikai mūsējie un svešie (ienaidnieki). Ja autoram tas izraisa izbrīnu un pārsteigumu, tad jo sliktāk viņam. Nekvalificējas līdz tam eksperta līmenim, uz kuru pretendē.

Ģirts Laviņš
pirms 5 gadiem
Ļevs Gumiļevs nav nekāds filozofs. Un viņa spekulatīvā 'pasionārisma etnoģenēzes teorija' ir ļoti tuva nacistu rasu teorijai. Gumiļeva teorijas teorētiskās līdzības ar rasu teoriju arī Ļevu un viņa piekritējus nepieciešami noved pie līdzīgiem secinājumiem un attieksmēm. Šādas spekulatīvās teorijas valgos pat ebrejs var kļūt par antisemītu. Turklāt šīs teorijas piekritējiem nevar atvērt acis - jebkuru mēģinājumu atvērt viņiem acis viņi reducē uz etniski bioloģisko un aplūko kā kaut kādu slēptu cīņu, ko motivē etniskās intereses.. Lai gan Ļeva teorija starp krieviem cieņā bija jau kopš tās izstrādes sākuma, tomēr šobrīd, kad pa Moskovijas ielām maršē krievu nacisti, šī teorija gūst jo īpašu atbalstu, jo tajā var rast pamatojumu notiekošajam un tā likumsakarību. Diemžēl jau otrreiz cilvēces vēsturē var notikt tā, ka visai pārējai pasaules daļai ar spēku būs jāsavalda viens ekspansijas tieksmju tirdītais, kas iedomājas, ka ir bioloģiski kvalitatīvāks par citiem..

Haris
pirms 5 gadiem
Vienīgais, ko iesākt, – mainīt koordināšu sistēmu. Pateikt, ka mūsu atpalicība īstenībā ir izcilība
=============================
Es gan domāju, ka šis fenomens nav kaut kāds nesen radies fenomens un tāpēc tas deiz vai būs izaudzis no frustrācijas, salīdzinoties ar Rietumiem.

Šķiet, triks "mūsu atpalicība īstenībā ir izcilība" krieviem - precīzāk, viņu "inteliģencei" - ir pazīstams jau kopš 19. gadsimta. Bet rokot vēl dziļāk - izskatās, ka šādu pieeju dzīvei savukārt balsta krievu Pareizticīgās baznīcas kultūra.

Zaiga Pūce
pirms 5 gadiem
Nez kāpēc lielās daļas Krievijas sabiedrības uztveri un attieksmi pret karu es kaut kā vēl varu saprast. Protams, ka vienmēr labāk ir domāt par savu valsti, kā "labo" un "taisnīgo" īpaši tad, ja to galu galā personificē uz tevis paša tautību. Bet liels jautājums ir par Latvijas krieviem. Kāpēc mūsu valsts integrācijas politika un process ir bijis tik nevarīgs un nekāds, ka šeit dzīvojošie krievi, kā pozitīvu notikumu vērtē karu? (turklāt apzinoties, ka tas var notikt arī viņu mājās - Latvijā) Cik ļoti Tev jāienīst tā vieta, kur Tu dzīvo, ja esi gatavs kara postījumiem? Kam jānotiek, lai beidzot arī mūsu politiķi saprastu, ka beidzot integrācijai vajadzētu kļūt par reālu aktivitāti, nevis tikai skaistu vārdu, ko piesaukt izdevīgā brīdī?
Te Ījaba kungam jautājums - vai tiešām mūsu valdošās partijas ir tik ļoti tuvredzīgas? Vai tā jau ir konkrētu personību iekšēja problēma, kas kļūdas pēc tiek realizēta kā valsts politika?

dzimmijs13
pirms 5 gadiem
Un paradoksālākais šajā "geju fašisti" ka gan vācu nacionālsociālisti, gan itāļu fašisti vienādi asi vērsās pret tiem pašiem gejiem. Vēl kaut kādas loģikas būtu sauklī "geju liberālisms", bet ne jau nu "geju fašismā".

akmens
pirms 5 gadiem
Profesor! Lieta ir tādējāda, ka Netkarīga Ukraina nekad nav pastāvējusi ar Krimu, kā savu sastāvdaļu. Ņikitas pizdebobeļi un PSRS sabrukums ir iemesls tam, ka Krimai it kā pieder Ukrainai kā neatkarīgai valstij.
Es esmu pārliecināts, ka starp KF un ASV jābūt līdsvaram visās jomās.

ievaj
pirms 5 gadiem
žēl, ka pie rakstiem nav opcijas like-ot un/vai ieteikt (ne share-ot) @FB. izmantotu abas.

Vents Sīlis
pirms 5 gadiem
Pirms katrām vēlēšanām domāju "par быдло valsti". Proti, par valsti, kur vēlētāju var nopirkt par salīdzinoši vienkāršām lietām. Piemēram, par tādu valūtu, kā etniskais naids, var nopirkt pārstāvniecību Saeimā. Par valūtu "brīvbiļete tramvajam" var nopirkt pārstāvniecību Rīgas domē. Par valūtu "intereses pāri tiesiskumam" var iegūt paklausīgu prezidentu, kurš pašatvaļinās stratēģiski svarīgā brīdī.

Valūtu tirgū darbojas vienkārša matemātika - dažas valūtas vienkārši ir vērtīgākas par citām. Pirms katrām vēlēšanām ar pamatīgām bažām domāju, cik ilgi kaut cik cienījamu kursu noturēs tāda valūta kā "tiesiskums, liberālisms un demokrātija", it īpaši tādēļ, ka starp vēlēšanām tā piedzīvo diezgan būtiskas devalvācijas lēkmes (atšķirībā no abām augšminētajām). Ļoti negribētos piedzīvot brīdi, kad kļūst skaidrs - manas vērtības šajā valūtu konkurencē ir pārvērtušās par "koka rubļiem", nevērtīgiem papīrīšiem, par kuriem varu varis nevar nopirkt.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!