Sunflower W
pirms 4 gadiem
Turēsim īkšķi 23.augustā, lai bažas nepiepildās

Skaisle Jatalniece
pirms 4 gadiem
Paula kungs, nu apžēlojieties - nu padomājiet , vai tad Jūs viens pa ārzemēm un pa radošiem namiem un saietiem , visi mūsu introvertie literāti tā ir baudījuši un turpina baudīt dzīvi. Man nav iebildumi, man pat neskauž , tomēr mani moca apziņa, cik netaisnīgi tas ir - jums viss par velti, kamēr mums pārējiem - neliterātiem savas iespējas jānopelna smagā darbā.
Jūs visi paši savām čaklajām rociņām esiet iznīcinājuši literatūrkritiku Latvijā, mums tāda vairs nepastāv. Kurš skaļāk un nekanīgāk sevi slavina, tūlīt aiz slavas dziesmām partijām un valstij - tas arī lielāks rakstnieks.
Ja šābrīža strīdā par LU slavu un neslavu vēl tiek piesaukti kaut jel cik objektīvi vērtējami reitingi , tad attiecībā uz literatūru jau sen nekas tāds nepastāv.
Tā kā es biju un esmu par to, ka tie miljoni, kurus pieprasiet sev, būtu šoreiz jādod lasītājiem. Jau LLC notriecāt simtus tūkstošus, tagad simtgades miljonus daži izredzētie notrieca . Tērējiet naudu lasītāju izglītošanai - latviešu un pasaules klasikas apgūšanai, bibliotēku bagātināšanai, lasītāju klubu veidošanai. Literatūras kritikas nozares atdzīvināšanai - izcelšanai no zārka, kurā to šodienas haļavščiki noglabāja utt. utjprj. Organizējiet dzejas un prozas lasīšanu novados - muižās, baznīcās, kultūras namos , dabā. Iesaistiet tajā skolu jaunatni , studentus un pensionārus - jā iesaistiet sabiedrību.
Lūdzu , Puala kungs - vadiet kādu literāri izglītojošu raidījumu vai LR1 vai LTV1 - nevis tādu litarattūri, kur viss nenormāli samežgīts un saputrots un uzsvars uz materiālo , biogrāfisko daļu, bet tādu literāru diskusiju klubu, kurā izsakās patiešām izglītoti valodnieki un entuziasti.

Tas kas šobrīd notiek literatūras lauciņā - tas ir antinacionāli ,tas ir kā vēl viens akmens pie nabaga Laimdotas kājām, lai šo ātrāk nogremdētu dzelmē.

Klau - galu galā - es garus gadus skolas laikā stādīju mežus. Vienmēr vakaros sāpēja mugura, jo visu liaku bija jālokās.
Tagad tos mežus nocērt un jūs to naudu notrieciet apkārt ceļodami - tas ir tik ļoti ļoti netaisnīgi un negodīgi - līdz naidam netaisnīgi. Tā nedrīkst būt

Edvards Kuks
pirms 4 gadiem
meža sārei jāiet meža sārēt

Skaisle Jatalniece
pirms 4 gadiem
tur ir tā lieta - ka iet un darīt kur un ko gribas - ne katrs var atļauties - to var tikai daži izredzētie
man jāstrādā , kādam jau arī jāstrādā - meži jau izcirsti - tagad atkal uzmanība mums fabriku strādniekiem pieversta -
- ar 1.09. palielinās cenas par ātrās palīdzības pakalpojumiem - tad arī daudzi sārēs pa mežiem

Patricija
pirms 4 gadiem
Rakstīt ir darbs, saprotiet to reizi par visām reizēm. Rakstīt ir strādāt. Ir gana daudz nelietderīgāku un pat cilvēcei un videi kaitīgāku darbu, kuriem Jūs varētu pie....ties (ar to, protams, domāju - piekasīties), tostarp diezgan daudz ražošanas nozaru.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!