Awaken
pirms 6 gadiem
Es atceros ļoti, ļoti spilgti, kad pirmo reizi uzliku Led Zeppelin plati un to čarkstiņu, kas ieveda jaunā pasaulē. Un tad atskanēja - tun tudu tuduu, tun tudu tuduu - a-āāāāāāā, a - Imigrant Song. Es precīzi atceros to stundu, minūti, sekundi... un sajūtu. Tā ir kā laika mašīna, kurā vienmēr var atgriezties laikā.

Pēc es gāju gulēt ar The Dark Side of the Moon visus vakarus. Katru vakaru aizmigu pie šī albūma.

Un tad vēlāk... es atklāju Yes. Laikam pirmais, ko dzirdeju bija Roundabout.

Pilnībā piekrītu teicienam - "sava Mūzika". Tā ir nešķirama no manis, tā mūzika esmu es. Tāpat kā ar cilvēkiem... "savs cilvēks".

kuģis
pirms 6 gadiem
Šļāpina kungs, labāk pastāstiet, kur palika liela daļa komentāru un Jums neizdevīgo teikumu tirāde pie iepriekšējā ieraksta.

Wolfs
pirms 6 gadiem
Arī manas bērnības mūzika ir Sgt. Pepper's. Vienīgi otrā lentas pusē bija Led Zeppelin II. Sajūtas un jušanas līdz kaulam pazīstamas, ja neskaita, ka konkrēto Kūpera albumu nezinu, bet par Squeeze esamību līdz šodienai biju laimīgā neziņā.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!