Publicitātes foto.
 
Aktualitātes
22.04.2021

LMA studentu modes kolekcijas šogad būs skatāmas filmā

Komentē
0

Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) modes katedras studentu darbi šogad tiks iemūžināti arī modes filmā, kas pirmizrādi uz lielajiem ekrāniem piedzīvos 29. jūnijā Rīgas kinostudijā.

LMA studentu modes skatē ikgadēji tiek prezentētas aizvadītajā mācību gadā radītās tērpu kolekcijas – gan funkcionālas “gatavs valkāšanai”, gan konceptuālas un avangardiskas, raksturojot modi kā daudzpusīgu mākslas un dizaina izpausmes veidu, un iezīmējot aktuālās nākotnes tendences. 2021. gada modes skate vairāk nekā citus gadus ir starpdisciplinārs projekts – mijiedarbība starp mūziku, mākslu, kino, arhitektūru un grima mākslu.

“Jaunie Latvijas Mākslas akadēmijas modes dizaineri ir tālredzīgi un intuitīvi nākotnes modes procesos. Par to liecina jauno kolekciju koncepti, emocionālais darbu saturs, kura pamatā ir šodienas pasaules apjukums un sociālo notikumu atspoguļojums.

Vērojot pasaules vadošos zīmolus, saziņa ar interesentiem par jaunākajām kolekcijām tiek nodota digitālā formātā. Šobrīd digitalizācija ir arī mirklis, kad Latvijas mode var straujāk iziet pasaulē. Tā ir iespēja jaunajiem dizaineriem būt pamanāmiem daudz plašākā globālā mērogā, lai veiksmīgi un tālredzīgi īstenotu digitalizācijas priekšrocības,” saka Agnese Narņicka, LMA modes katedras vadītāja.

Modes filmā plānots iekļaut divdesmit Modes dizaina apakšnozares bakalaura un maģistra programmas studentu kolekcijas, kuras akadēmijas pasniedzēju komisija atzīs par spilgtākajām un daudzsološākajām. Modes skates filmas dizaineri būs zināmi 18. maijā.

Filmas režisors – Ivars Burtnieks, mūzika – Brauer, fotogrāfs – Mārtiņš Cīrulis, grafiskās identitātes autore – Aleksandra Samuļenkova.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!