Publicitātes attēls.
 
Aktualitātes
02.06.2023

LMA diplomandu izstādē būs skatāmi vairāk nekā simts jauno mākslinieku darbi

Komentē
2

Latvijas Mākslas akadēmijā no 9. jūnija būs apskatāma nu jau piektā diplomandu izstāde. Tajā varēs novērtēt jauno mākslinieku veikumu – vairāku gadu ilga studiju procesa rezultātu. Izstādē būs redzami gan bakalaura, gan maģistra programmu diplomandu darbi no visām studiju nozarēm.

Izstādē apvienoti vairāk nekā simts mākslinieku darbi. Izstādes organizatoru komandu veido dažādu akadēmijas nodaļu studenti, kuri tādējādi apgūst izstāžu producēšanu – no koncepcijas izstrādes līdz grafiskās un vizuālās identitātes izveidošanai. Savukārt jaunie diplomandi guva pieredzi radošā darbā ar telpu un izstāžu scenogrāfiju, strādājot paši pie savu mākslas darbu izvietojuma un eksponēšanas.

Papildus apjomīgām ekspozīcijām LMA ēkās Kalpaka bulvārī 13 un Kronvalda bulvārī 4, kurās izstādīti kopsummā 106 mākslinieku darbi, diplomandu izstāde sazarojas vēl divās atsevišķās grupu izstādēs Skolas ielā 18 un Brīvības ielā 40, kā arī personālizstādē galerijā "Look".

No 16. līdz 18. jūnijam diplomandu izstādes programmu papildinās arī Starptautiskais performances mākslas festivāls, ko Latvijas Mākslas akadēmija uzņem savās telpās jau otro gadu.

Programma un izstāžu darba laiki:

Piektā LMA diplomandu izstāde apskatāma no 2023. gada 9. jūnija līdz 2. jūlijam, no ceturtdienas līdz svētdienai no plkst. 13.00 līdz 20.00. Izstāde slēgta pirmdienās, otrdienās un trešdienās un laikā no 19. jūnija līdz 28. jūnijam. Izstāde notiek LMA ēkās: Kalpaka bulvārī 13 un Kronvalda bulvārī 4.

LMA Dizaina nodaļas studentu un absolventu darbu izstāde "Dizaina dienas 2023" apskatāma no 13. jūnija līdz 7. jūlijam, no otrdienas līdz sestdienai no plkst. 13.00 līdz 20.00. Izstāde slēgta svētdienās un pirmdienās. Izstāde notiek Kalpaka bulvārī 13.

LMA POST Maģistra programmas diplomdarbu izstāde "Brasā, uz muguras un tauriņstilā" apskatāma no 2023. gada 2. jūnija līdz 29. jūnijam, no trešdienas līdz sestdienai, no plkst. 14:00 līdz 19:00. Izstāde slēgta pirmdienās, otrdienās un trešdienās un laikā no 19. jūnija līdz 28. jūnijam. Izstāde notiek Skolas ielā 18, Rīgā.

LMA bakalaura programmas 4. kursa absolventes Katrīnas Biksones personālizstāde izstāde "Paukotāja istaba". Apskatāma no 25. maija līdz 17. jūnijam, no otrdienas līdz sestdienai, no plkst. 13:00 līdz 19:00 Ģertrūdes ielā 62A, Rīgā.

VKN diplomandu izstāde Brīvības ielā 40, Rīgā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
2

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!