Aktualitātes
15.07.2022

Liepājas Simfoniskā orķestris aicina Ukrainas pilsoņus bez maksas apmeklēt koncertu

Komentē
0

Lai sniegtu atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem, kas ieradušies Latvijā vai nevar atgriezties Ukrainā Krievijas izraisītā bruņotā konflikta dēļ, Liepājas Simfoniskais orķestris Ukrainas pilsoņiem bez maksas piedāvā apmeklēt simfoniskās mūzikas koncertu 5. augustā.

5. augustā pulksten 19 pirmo reizi atjaunotajā koncertdārzā "Pūt, vējiņi!" skanēs vasarīga simfoniskās mūzikas programma ar Džordža Gēršvina, Leonarda Bernsteina, Morisa Ravēla, kā arī Arturo Markesa un Džona Viljamsa skaņdarbiem.

Pie Liepājas Simfoniskā orķestra diriģenta pults stāsies Guntis Kuzma, kurš rudenī kļūs par šī orķestra galveno diriģentu. Amerikāņu komponista Džordža Gēršvina klavierkoncertā solista lomā kopā ar orķestri uzstāsies pianists Vestards Šimkus, savukārt Holivudas komponista Džona Viljamsa Saksofona koncertu, kas rakstīts filmai "Noķer mani, ja vari", atskaņos saksofonists Oskars Petrauskis.

Stāsta diriģents Guntis Kuzma: "Tā būs vasarīgi viegla un saulaina koncertprogramma ar diviem fantastiskiem solistiem – Vestardu Šimku un Oskaru Petrauski. Atskaņosim daudz dzirkstošas, dejiskas, vitālas un dzīvespriecīgas mūzikas – Leonarda Bernsteina uvertīru "Kandids", džezīgo Gēršvina klavierkoncertu, Holivudas mīluļa Džona Viljamsa Saksofona koncertu, meksikāņa Arturo Markesa dansonu un visam noslēgumā Morisa Ravēla "Bolero"."

Lai apmeklētu minētos Liepājas Simfoniskā orķestra koncertus, Ukrainas pilsoņi ir aicināti doties uz Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" informācijas centru un, uzrādot pasi, vai ID karti, saņemt bezmaksas ieejas karti.

Koncertzāles informācijas centrs ir atvērts darba dienās no pulksten 11.00 līdz 17.00 (ar pusdienu pārtraukumu no pulksten 14.00 līdz 14.30), kā arī sestdienās un svētdienās no pulksten 10.00 līdz 15.00.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!



Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!