Aktualitātes
15.09.2023

Liepājas "Lielajā dzintarā" notiks reivs

Komentē
0

Festivāla "Liepājas Mākslas forums" atklāšanas vakarā, 29. septembrī, plkst. 21.00 koncertzālē "Lielais dzintars" gaidāma reiva ballīte, kas tapusi sadarbībā ar Latvijā pazīstamo producenti un dīdžeji Kseniju Kamikazu. Ballītē ar elektroniskās mūzikas setiem uzstāsies vairākas dīdžejas un notiks dažādas performances.

Reiva ballīti atklās liepājniece, audio un vizuālā māksliniece Marija Titova, kura jau vairākus gadus uzstājas ar skatuves vārdu Śūnyatā. Māksliniece apvieno tehno, minimālisma un ambiento mūziku, kuru pastiprina dabas skaņas, etniski, šamaniski un psihedēliski ritmi.

Turpinājumā uzstāsies tehno māksliniece DJ Orthodox. "Viņas "sludinātie" straujie ritmi, sintezētās skaņas un meditatīvās pārejas palīdzēs klausītājiem pacelties virs pasaulīgajām rūpēm un nogādās patiesā tehno grēksūdzē," sola rīkotāji.

Pēdējā pusotrā stundā par mūziku atbildēs Ksenija Kamikaza, kura ar savām DJ programmām un koncepcijām ir labi pazīstama ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Viņa nesen atgriezusies no festivāla "Burning Man" un sola ievest apmeklētājus šī pasākuma spilgtajā atmosfērā.

Pasākumā viesosies Latvijas drag karalienes Antiboy Amnesia un Vencheska Baltique, deju šovs "Deltalivik" un citi mākslinieki. 

Festivāla atklāšanas ballīte ilgs aptuveni četras stundas un notiks koncertzāles "Lielais dzintars" publiskajā zonā 2. un 3. stāvā, kas tiks iekārtota un izgaismota, paredzot vietu gan aktīvai dejošanai, gan atpūtas brīdim. Pasākums paredzēts pieaugušo auditorijai, tādēļ ieeja pasākumā no 18 gadu vecuma, bet kopā ar pieaugušu pavadoni – no 12 gadu vecuma. 

"Visam šajā pasaulē ir savs skaistums, vajag tikai vēlmi to ieraudzīt. Tāpat kā visi putni skaisti dzied, visi cilvēki ir unikāli un neatkārtojami. Aicinām apmeklētājus dot brīvību savai fantāzijai un ierasties īpašā apģērbā vai izskatā, kas atbilst katra iekšējai maģiskajai pasaulei, un to brīvi izdejot pie vissmalkākās elektroniskās mūzikas," iedrošina Ksenija Kamikaza. 

Mūsdienu mākslas festivālu "Liepājas Mākslas forums" organizē SIA "Lielais Dzintars". Biļetes uz festivāla maksas notikumiem pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Ko iesakām šodien?
Ko iesakām šodien?
Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!