Aktualitātes
29.03.2023

"Lielais dzintars" meklē jaunu māksliniecisko vadītāju

Komentē
1

Izsludināts konkurss uz SIA "Lielais dzintars" mākslinieciskā vadītāja amatu. Līdzšinējā vadītāja Baiba Bartkeviča amatu pametīs, jo pievērsīsies Liepājas, Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 programmas rīkošanai.

Galvenie jaunā amata pienākumi iekļauj Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" mākslinieciskās vīzijas un mākslinieciskā pasākuma plāna izveidi, nodrošinot tā izpildi un uzraudzību. Pretendenti aicināti pieteikt savu kandidatūru līdz 2023. gada 6. aprīlim.

SIA "Lielais dzintars" valdes priekšsēdētājs Timurs Tomsons uzsver: "Šis amats koncertzālei ir ļoti svarīgs. Nākamajos piecos gados Liepāja svinēs pilsētas 400 gadu un "Lielā dzintara" 10 gadu jubileju, bet 2027. gadā koncertzāle būs viens no svarīgākajiem centriem Eiropas Kultūras galvaspilsētas kontekstā. Šie ir nopietni izaicinājumi ar atbilstošas kvalitātes saturu klausītājiem no Liepājas, Latvijas un arī ārzemju viesiem. Tāpēc meklējam savā komandā pieredzējušu mūzikas nozares profesionāli dažādu žanru māksliniecisko programmu izstrādē un producēšanā dažādām mērķauditorijām."

"Lielā dzintara" mākslinieciskā vadītāja galvenie darba pienākumi:

veidot Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" māksliniecisko vīziju un veikt tās uzraudzību, nodrošinot kvalitāti atbilstoši SIA "Lielais dzintars" stratēģijai un pieejamajam budžetam;

sadarbojoties ar Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" rezidentiem, Latvijas un ārzemju mūziķiem, māksliniekiem, savlaicīgi veidot žanriski un saturiski dažādu Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" māksliniecisko saturu, tā koncepciju un dizainu (t. sk. dažādas formas – lielā zāle, kamerzāle, izstāžu zāle) dažādām mērķauditorijām;

producēt SIA "Lielais dzintars" rīkotos pasākumus un veidot unikālu oriģinālsaturu, balstoties uz augstiem mākslinieciskās kvalitātes standartiem;

komunicēt ar aģentiem, māksliniekiem, izdevniecībām u. c. sadarbības partneriem, vienojoties par programmu, honorāru, vietu un laiku, kā arī citiem nepieciešamajiem jautājumiem pasākuma nodrošināšanai;

veidot jaunas programmas un koncertu formātus, paplašinot Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" repertuāru un piesaistot jaunus partnerus un auditorijas;

pēc nepieciešamības iesaistīties pasākumu popularizēšanas kampaņās, pārstāvot Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" viedokli.

Kandidātam jāiesniedz motivētu pieteikumu (iekļaujot informāciju, kas apliecina sludinājumā norādītās pieredzes un prasmju esamību) un CV ar norādi "Mākslinieciskais vadītājs/-a", sūtot uz e-pasta adresi [email protected] līdz š. g. 6. aprīlim. Ar konkursa nolikumu, prasībām pretendentiem un pieteikšanās kārtību var iepazīties "Lielā dzintara" mājaslapā.

SIA "Lielais dzintars" mākslinieciskā vadītāja/-as atlases un novērtēšanas process sastāvēs no divām kārtām, saskaņā ar SIA "Lielais dzintars" mākslinieciskā vadītāja amata pretendentu atlases nolikumu.

Koncertzāle "Lielais dzintars" ir dinamisks nacionālas un Eiropas nozīmes daudzfunkcionāls mākslas centrs, kas nodrošina daudzveidīgu kultūras u.c. pasākumu piedāvājumu plašai auditorijai, sniedzot ieguldījumu sabiedrības un Liepājas attīstībā ilgtermiņā. Koncertzāle tika atklāta 2015. gadā.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
1

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!