nazis
pirms 5 gadiem
Ģenētika medicīnā darbojas pēc ģenētikas likumiem - veseliem vecākiem var piedzimt slimi bērni un slimiem veseli. Tas viss ir ģenētiskais mantojums un rūpīgas, pārdomātas selekcijas rezultātā slimu bērnu piedzimšanu vairāku paaudžu laikā ir iespējams samazināt līdz minimumam. Lauksaimniecības dzīvnieku selekcija to pierāda.
Man nav skaidrs, ko var selekcionēt Krievijā, kur dzīvo vairāk par 100 atzītām tautām un vēl divreiz vairāk ir etnisku grupu, kuras par tautībām neuzskata. Kādas pazīmes tiks uzskatītas par vēlamām un kuras par izskaužamām, jo neviena selekcija bez šiem mērķiem nav iespējama.

nazis
pirms 5 gadiem
Pārlasīju pielikumu zem saites "šeit", palika šausmīgi. Bail pat domāt, kas notiks Krievijā, ja pat daļa no tā tiks realizēta.

Circus Maximus
pirms 5 gadiem
Un kā ir ar obligāto karadienestu? Vai tā nav valsts manipulēšana ar pavalstnieku ķermeņiem?
Un kur ir garantija, ka tad, ja depopulācija Eiropa iegūs vēl straujākus apmērus nekā pašlaik, netiks ieviets obligātais reproduktīvais dienests (piemēram, abu dzimumu personām vecumā no 18 līdz 22 gadiem)?

akmens
pirms 5 gadiem
Es izlasīju pielikumu. Selekcija arī nav iespējama, jo ;genētika medicīnā nedarbojas - veseliem cilvēkiem var piedzimt slimi bērni, un slimiem cilvēkiem var piedzimt veseli bērni. Vācijā indēja, kastrēja. Bet par sekām neko nerunā. Friči šodien savas veselības dēļ diez vai veiktu Drang nach Osten.

akmens
pirms 5 gadiem
Visi bļauj - globālā sasilšana, bet ir vēl lielāks drauds par to - antiselekcija. Paskaidroju - antiselekcija ar inovatīvām tehnoloģijām padara cilvēku populāciju tā - uz vienu pensionāru ir divi strādājošie. Vacieši priecājas par imigrantiem ne jau humānu apsvērumu dēļ.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!