Skaisle Jatalniece
pirms 1 mēneša
Vakardien noskatījos raidījumu Preses klubs RīgaTV24, kurā uzzināju,ka par praida rīkošanu Rīgā lēmums saeimā un valdībā pieņemts jau šī gada aprīlī, sabiedrībai par to neko nestāstot, vienlaicīgi nikni lamājot, kauninot un visādi citādi pazeminot tos,kuri vēlējās, lai klātienē notiek skolēnu dziesmu svētki.

Kāpēc lēmumu pieņēmēji uzskata,ka no Latvijas uz Rīgu sabraucot skolēniem covids izplatīsies un sabiedrības veselība atkal apdraudēta, bet no Eiropas un pasaules sabraucot minoritāšu cilvēkiem - covids neizplatīsies , arī indijas un brazīlijas paveids - lūk šos jautājumus ne raidījuma dalībnieki, ne žurnālisti atbildēt nevarēja.

Savukārt, organizētāji un saeima - kā čekistu laikos uzskatot,ka visu zin labāk pat necenšas sabiedrībai skaidrot savus lēmumus.

Un par 101% identiski melo kā čekisti....
Vakardien runāju ar paziņas meitu,kas pirms pāris dienām atbraukusi atvaļinājumā no ārzemēm - viņa stāstīja ,ka uzkrītoši, ka Eiropā lidostās,pilsētās ir plakāti ielās, notiek mītiņi utt par Baltkrieviju,kamēr Latvijā ....

fašistu pasākumu Dziesmu svētkus aizliedz, praidu - cilvēktiesību jēdziena uzurpatoru svētkus atļauj ...

Laikam jau tāpēc Svece te rakstīja ka protasevičš ir pērkams gļēvulis....

Kā tur teica Volands ? Budet interesno - očeņ interesno...

Andrejs Upitis
pirms 1 mēneša
Tas ir briesmīgi. Tā ir apzināta sabiedrības sanaidošana. Man netraucē praidi, man viņi vienaldzīgi, bet covid 19 laikā, nopietni tiek rīkots šāds pasākums? Tas nav joks? Nekādas vienlīdzības nemaz nevar būt, jo šī ir totāla sabiedrības sanaidošana

Skaisle Jatalniece
pirms 1 mēneša
un mani nenormāli uztrauc tas - vienlīdzīgi - it kā mani pieteiktu uz kastrēšanu vai kaut ko līdzīgu

Es esmu par līdztiesību - visiem vienādas tiesības, līdzvērtīgas starta iespejas utt , bet vienlīdzība tādā vispārējā nozīmē nav iespējama - tad par prioritāti vispirms būtu jāpsaludina korupcijas izskaušana un komunisms - kad visiem pēc vajadzībām - bet kāpēc solit to, kas nav iespējams?
Meli , meli un vēlreiz noziedzīgi meli !!!!
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!