Publicitātes attēls
 
Aktualitātes
02.11.2022

Leļļu teātrī top politiski erotisks kabarē pieaugušajiem

Komentē
0

Latvijas Leļļu teātrī četri režisori kopīgi veido politiski erotisku kabarē pieaugušajiem “Bez morāles. Ar lellēm”.  Izrādes tapšanā iesaistījies viss teātra radošais ansamblis. 

Pie apjomīgās teju 30 numuru koncertprogrammas strādā režisori Vija Blūzma, Edgars Kaufelds, Edgars Niklasons un Mārtiņš Eihe, savukārt stāsta saturisko ietvaru veido dramaturģe Rūta Dišlere.

Kabarē “Bez morāles. Ar lellēm.” piedāvās refleksiju par dabas un sevis piesārņošanu, vēlmi būt uzmanības centrā un saņemt nemitīgu atzinību.

“Izrāde ir par cilvēku neprātīgu vēlmi izpatikt, uzstāties, apliecināties, par to dzīves ringu, kur bieži vien uzvar skaļākais un bravūrīgākais, bet tie, kuri ir talantīgāki un nav tik ārišķīgi, tajā visā apmaldās un pazaudē arī paši sevi,” stāsta režisors Edgars Kaufelds.

Izrādes muzikālo noformējumu veido pianists Raimonds Petrauskis, leļļu uznācieniem aranžējot melodijas no Raimonda Paula, “Credo”, Lingas, “Instrumentu”, “Musiqq” un citu populāru izpildītāju dziesmām. Kabarē atmosfērā skatītājus ievedīs izrādes vajadzībām radītais dzīvās mūzikas ansamblis, kurā līdzās Raimondam Petrauskim spēlēs Dace Vītola un Anrijs Sirmais un sitaminstrumentālists Ernests Mediņš. Agrāko gadu izrāžu lelles kabarē formātam pārveidojusi un iestudējuma scenogrāfiju izveidojusi mākslinieču apvienība "Grāfienes" – Ildze Jurkovska, Marianna Lapiņa, Dace Ignatova un Justīne Jasjukeviča.

“Bez morāles. Ar lellēm” pirmizrādi piedzīvos 9. decembrī, uz to aicināti skatītāji no 16 gadu vecuma.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!