Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Varētu beidzot piekrist A.Sveces viedoklim un tomēr nevaru. Tā ir liela liekulība kā labu diskusiju piemēru minēt raidījumu ciklu Būris.
Es noskatījos to par multikulturālismu un secināju,ka tas ir čekistu sorosistu kopdarbs.
Dukuls paziņo tēmu- multiik. Krelles Dukulam ir,bet definīcija m.kult. - nav. Bet nu diskutēs un diskutē. Ā,bet izrādās,ka nav tik vienkārši, būs arī ekspertu komanda - 10 cilvēki,kuri izteiks savus spriedumus. Bet nu joki- saprotama lieta,ka arī šie nepaskaidro,kas ir multukulurālisms, bet nu Dukuls saka,ka no 10 ekspertiem 7 ir par m.k. un 3 pret. Vai tā ir - nav ne jausmas,jo tie eksperti esot anonīmi. Bet vai viņi patiešām ir studijā,vai tas tik vecs čekistu triks- man kā skatītājai tas nav ne saprotams,kur nu vēl noticams.
Tālāk diskusija. Hanovs sportiska komjaunieša stājā šauj kā ar ložmetēju. Bičevskis - nu gandrīz vai kā iedzirdīts ar kādu preparātu, tāds lēns un prātīgs,katru vārdiņu paviļā. Dukuls sajūsmā par Hanovu spiegdams liek runāt Bičevskim. Tas sāk atbildi ar apmēram tādu tekstu,ka daudzkam Hanova teiktajā var piekrist,bet... Bet kas par bet Bičevskim mēs neuzzinam,jo Dukuls pasa,ka stop un dod vārdu ekspertiem,kuri nevis runā,bet pa domu ceļu nodod Dukulam ziņu,ka joprojām 7 piekrīt un 3 nepiekrīt multikulturālismam,lai kas tas arī būtu.

Nu fifīgi bez gala,kā okupācijas laikos.
Pasjatos,kas tad Eiropas naudu šitā notriec,ha - elksne , nu tad jautājumu nav.

Noteikti,ka bija cilvēki,kuri pēc raidījuma saprata,ka multikulturālisms ir labs,nesaprotot,kas ir multikulturālisms.

Nu varnešiem jau to tik vajag - jo debīlāka tauta,jo vieglāk ar tādu manipulēt.

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Pajautājiet man - kas ir multikulturālisms.
Daudzu kultūru līdzāspastāvēšana.
Latvijā kā nacionālā valstī un Rīgā jo īpaši mums ir latviešu kultura de iure un krievu kultūra de facto . Georga lentītes,senslāvu teiksmu tēli. Viss ok,ja vien krievu kultūra nebūtu milzīgas,agresīvas lielvalsts kultūra. Valsts,kura uz grauda paņēmusi visu Eiropu .
Bet nu tas ir multikukturālisms un reku dukuls ar hanovu apgalvo,ka labs esot

Dzintars A
pirms 1 gada
Dialogs nespīd "cancel" kultūrai un ar tiem kuri apsaukājas, piemēram: tumsonis, atpakaļrāpulis, populists, homofobs...!
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!