Aktualitātes
24.05.2021

Latvijā uzņemta filma ar Mikija Rurka piedalīšanos

Komentē
0
Saglabā

Latvijā noslēgusies filmas uzņemšana, kurā piedalījušies gan vairāki Holivudā pazīstami profesionāļi – aktieri Mikijs Rurks un Roberts Kneppers, kā arī režisors Mauro Borelli, gan producenti un aktieri no Latvijas.

Filma "Warhunt" ir militārs trilleris par Otro pasaules karu. Kinolentes ainas uzņemtas Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, kā arī Līgatnes mežos un alās, Bolderājā un citviet. Filmēšana ilgusi aptuveni pusgadu un tikpat ilgu laiku aizņēmusi filmas montāža un apstrāde.

Filma tapusi ar pūļa finansējuma platformas "Crowdestor" palīdzību un tajā ieguldīti 1,7 miljoni eiro, kas piesaistīti no vairāk nekā 2000 investoriem visā Eiropā.

"Filma "Warhunt", kas ir pilnībā radīta Latvijā, ļāva mums sastrādāties ar liela kalibra zvaigznēm no ASV. Šī filma ļaus nest Latvijas kino industrijas vārdu pasaulē, parādot mūsu aktieru, producentu un citu filmā iesaistīto speciālistu sniegumu. Jāatzīst, ka pandēmija, lai arī aizkavēja filmas nonākšanu uz lielajiem ekrāniem par pāris mēnešiem, ļāvusi mums to noslīpēt kā dārgakmeni. Laikā, kad Latvijā bija stingrāki epidemioloģiskie ierobežojumi, filmēšanu uz laiku pārtraucām. Šis laiks bija ļoti noderīgs, lai atskatītos uz līdz tam uzfilmēto materiālu, pielāgotu to un arī izlemtu, kā saplānot turpmākās filmēšanas, lai sasniegtu labāko rezultātu. Lai arī šī nebija mūsu pirmā pieredze ar pasaulslaveniem aktieriem, tieši par šo projektu esam īpaši lepni," stāsta Latvijas producentu apvienības "Forma Pro Films" producents Maksims Pavlovs.

Līdzās Mikijam Rurkam, filmējies tādās kinolentēs kā "Cīkstonis", "Dzelzs vīrs 2", "Eņģeļa sirds", viens no "Warhunt" aktieriem ir arī Roberts Kneppers, kurš piedalījies tādās filmās kā "Kurjers 3", "Hitman" un seriālā "Izlaušanās". Filmas režisors ir Mauro Borelli, kurš līdz šim strādājis pie tādām filmām kā "Zvaigžņu kari VII" un "Karību jūras pirāti".  

Projektā līdzdarbojušies Latvijas aktieri Dainis Grūbe, Rihards Lepers, Jurijs Djakandovs un Ieva Segliņa. Filmas producenti ir Igors Proņins un Jūlija Zaiceva no Latvijas producentu apvienības "Forma Pro Films". Viens no projekta priekšnosacījumiem filmas tapšanā bija vietējo producentu piesaiste, tieši tādēļ pieņemts lēmums filmu uzņemt Latvijā ar iespēju piesaistīt latviešu aktierus un citus filmas tapšanā iesaistītos speciālistus.

Šobrīd notiek sarunas ar vairākiem potenciālajiem filmas pircējiem.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!