Aktualitātes
26.01.2023

Latvijā tapusi Kafkas un Linča iedvesmota datorspēle

Komentē
0

26. janvārī pulksten 16:00 lielākajās pasaules spēļu platformās "Steam" un "GOG" tiek publicēta Latvijā tapusī datorspēle "Grunnd", kas jau godalgota ar Latvijas Dizaina gada balvu.

Spēles pasaule veidota, iedvesmojoties gan Franca Kafkas un Deivida Linča darbos, gan tā sauktā dienvidu gotikas (Southern Gothic) žanra mūzikā un tēmās. Kā norāda spēles veidotāji, liels uzsvars likts uz varoņa izaugsmi spēles gaitā, kā arī uz jēgpilniem spēles blakus varoņiem, kurus spēlētājs satiek. "Tas ir tumšas mistērijas un zinātniskās fantastikas kokteilis, kurš neatstās spēlētāju vienaldzīgu," sola izstrādātāji.

Projekts savācis vairāk nekā 11 000 dolāru "Kickstarter" kampaņā un ieguvis arī Latvijas Dizaina balvu Digitālā dizaina kategorijā. Spēles demo versija interesentiem ir pieejama jau kādu laiku, taču no 26. janvāra visa spēle pieejama ikvienam.

Stāsta autors un galvenais izstrādātājs ir fotogrāfs Olafs Ošs, kurš piesaistījis projektam māksliniekus no visas pasaules – Serbijas, Somijas, Anglijas, ASV, Brazīlijas u.c.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!