Aktualitātes
30.05.2017

Latvijā notiks pirmais Vegānfestivāls

Komentē
0
Saglabā

Šovasar, 26. augustā, notiks Latvijas pirmais Vegānfestivāls. Festivāla apmeklētājus K. K. fon Stricka Villā gaidīs izglītojoši pasākumi, vegāniski ēdieni, tirdziņš un mūzika.

Vegānisma festivāli ir populāra tradīcija daudzās Eiropas valstīs, taču Latvijā šāds pasākums tiek rīkots pirmoreiz. Tā organizēšanu uzņēmusies Latvijas lielākā organizācija dzīvnieku aizstāvībai — sabiedriskā organizācija "Dzīvnieku brīvība". "Vēlamies sarīkot tādu notikumu, kurā vienlīdz labi justos gan pārliecināti vegāni, gan tie, kas šo vārdu dzird pirmoreiz," stāsta biedrības "Dzīvnieku brīvība" vadītājs Aivars Andersons.

Pilna Latvijas pirmā Vegānfestivāla programma tiks izziņota drīzumā, taču jau šobrīd zināms, ka tajā norisināsies gan izglītojošas lekcijas par vegānismu un dzīvnieku tiesībām, gan meistarklases ar Latvijas profesionāliem augu valsts ēdienu meistariem, gan pašmāju mūziķu koncerti un tirdziņš. Visi Vegānfestivāla pasākumi apmeklētājiem būs pieejami bez maksas.

Savu atbalstu Latvijas pirmajam Vegānfestivālam jau izteikušas vairākas sabiedrībā pazīstamas personas, tostarp dziedātāja Dināra Rudāne, dizainere Aļona Bauska, kā arī fitnesa treneris Kristaps Vilde. "Mana enerģija, spēks un garīgums ir cieši saistīti ar gaļas izslēgšanu ikdienā," par savu motivāciju kļūt par Vegānfestivāla vēstnesi stāsta Dināra Rudāne. Visus festivāla vēstnešus apmeklētāji varēs sastapt Vegānfestivāla lekciju, meistarklašu, tirdziņa un koncerta ietvaros K. K. fon Stricka Villā, Aristīda Briāna ielā 9.

Šobrīd aktīvi notiek dalībnieku — vegānisku ēdienu, kosmētikas un citu produktu ražotāju, tirgotāju un ēdinātāju, kā arī mākslinieku un mūziķu — pieteikšanās festivālam. Dalībnieku vai brīvprātīgo anketu var aizpildīt Vegānfestivāla mājaslapā. Turpat, kā arī festivāla sociālo tīklu profilos feisbukā, tviterī un instagramā var uzzināt vairāk par vegānismu, pašu festivālu un tā jaunumiem.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!