Publicitātes attēls
 
Karš Ukrainā
02.11.2022

Latviešu veidota platforma ļauj "abonēt" ziedojumu Ukrainas armijai

Komentē
0

Latvijā izveidots jauns abonēšanas serviss “Stopify”, kas ļauj ik mēnesi automātiski ziedot sevis izvēlētu summu Ukrainas bruņotajiem spēkiem. 

“Ziedojumu un palīdzības entuziasms sabiedrībā kopš pavasara ir manāmi apsīcis – lai gan atbalsts ukraiņiem šobrīd ir svarīgāks nekā jebkad. Prātojot, kā varētu atkal modināt interesi ziedot, radās ideja. Mūsdienās ir tik pašsaprotami abonēt straumēšanas servisus seriālu un filmu laiskai vērošanai – par ciparu pāris kafijas tašu vērtībā. Kā būtu, ja būtu iespējams "abonēt" ko daudz svarīgāku – mūsu kontinenta brīvību un nākotni?” Tā sociālajā tīklā Facebook raksta viens no platformas veidotājiem Māris Upenieks. Platformu izveidojusi domubiedru grupa – komunikācijas speciālisti un Ukrainas atbalstītāji.

“Stopify” savāktie ziedojumi nonāks labdarības organizācijā “Ziedot.lv”, kas rūpēsies par naudas tālāku izmantošanu Ukrainas bruņoto spēku vajadzībām un procesa caurspīdību. Projektam piesaistīta arī Ukrainas vēstniecība Latvijā, kas nodrošinās informāciju par bruņoto spēku vajadzībām.

Plašāka informācija atrodama platformas mājaslapā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!