pirms 11 mēnešiem
Laba diena,
Esmu Juris Grišins, vēlos godprātīgi ieguldīt Jūsu biznesā. Man ir pamatkapitāls ienesīgai investīcijai. Es piedāvāju arī privātus komerciālus un personiskus aizdevumus ar ļoti zemām gada procentu likmēm līdz 3% gada atmaksas perioda jebkurai pasaules daļai. Maksimālā finansējuma summa ir 100 miljoni USD.
Jūs varat sazināties ar māmiņām: https://www.ortexfinance.com/
E-pasts: [email protected]
Ortex Finance

dzimmijs13
pirms 5 gadiem
"Varbūt baznīcai nepieciešams ievest speciālos inkvizitorus? " - te gan paskatīsimies vēsturē - inkvizīciju izveidoja lai cīnītos ar katariem, un kad katari bija iznīcināti, jau bija izveidota spēcīga, birokratizēta inkvizīcijas organizācija, kura teorētiski vairs nebija vajadzīga. Bet kā visi kārtīgi birokrāti, iesaistītie domini canes centās pašsaglabāties - un izgudroja ka var parādīt priekšniecībai, tas ir kūrijai ka ir noderīga arī turpmāk, cīnoties par "tīro ticību" - praksē bēdīgi slavenās raganu un burvju prāvas, vēl pieķēra jūdus klāt. Protams, nebūt ne mazs bonuss bija ķeceru īpašumu... ienāsēšana, pateiksim žargonā.
Tā ka inkvizīciju varbūt nevajag? Pēc tam nebūs vienkārši likvidēt!

pirms 5 gadiem
Runa diemžēl nav tikai par katoļu valstību, bet reliģisko zonu kopumā - uz savas ādas nācies izbaudīt, kad baznīcas sienās pāridarījums tiek noklusēts, varmāka kā garīgais līderis sargāts, bet upuris izslēgts no baznīcas kā "vainīgais". Un draudzes locekļi kā aitu bars arī visam tic, ko viņiem iebaro.

Gunta Klivere
pirms 5 gadiem
Vienīgā jēga no reliģijas ir garīgā prakse. Kā tikko reliģiskās organizācijas iebrauc izglītības, sociālā darba vai politikas lauciņos, pretruna starp garīgajām un laicīgajām interesēm padara jebkuru baznīcu vai sektu savā būtībā par totalitāru organizāciju, kurai nav problēmu veikt pārkāpumus un noziegumus, lai nosargātu un palielinātu savu ietekmi. No tā var izvairīties tikai tad, ja nevienai baznīca šādas ietekmes nav principā.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!