Edge
pirms 3 gadiem
"......gluži vienkārši tādēļ, ka šodien, kad liminalitāte kļuvusi permanenta, vairs nav iespējams izkļūt no liminālās situācijas, vairs nav iespējami mūžībai adresēti piedāvājumi. Un tieši šai ziņā Kairiša piedāvātais Raiņa lugas lasījums un Lāčplēša tēla interpretācija šķiet vairāk nekā mūsdienīgi."
=================================================================================
Kas ir iespējams, jeb - ko vislabāk piedāvāt, lai apmierinātu mūsdienu politisko (tirgus) pieprasījumu tādā situācijā, kad kopš 1990.g. Latvijas iedzīvotāju skaits samazinājies par 700 000 (P.Zvidriņš, NRA, 24.06.2014.) un piedzīvojam "dziļāko psiholoģisko krīzi, kāda jebkad Latvijas vēsturē vispār ir bijusi" (T.Jundzis, LV portāls,19.03.2015. )?
"Traumatalogs" V.Kairišs labi zina, kāds "sāls" un "pipari" hibrīdkara laikā pieprasīti. To jau ar savu Kaupo (nejaukt ar Lāčplēsi) tēlu savā režisētajā izrādē apliecinājis - un, par režisora kunga zināšanu spēku vēlreiz varēs pārliecināties rudenī, kad notiks spēlfilmas "Melānijas hronika" pirmizrāde.
p.s. Bezgalīgās liminilatātes nodrošinājums "Mūžīgās Latvijas" aicinājuma vietā - ģeniālsV.K. gājiens.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!