sniga
pirms 2 gadiem
Katrīnas Neiburgas darbs "Patiesībā"!!! Redzēju , šķiet, 2010.gadā Cēsu mākslas festivālā. Neaizmirstams iespaids. Video monologi, dialogi, polilogi, kur cilvēki ar savu dzīves pieredzi stāsta par sevi. Spilgti atceros večukiņus. Vispār - super. (Neesmu mākslas speciāliste, reti interesējos par laikmetīgo mākslu, bet šis bija aizkustinoši līdz asarām).

Spīdola
pirms 2 gadiem
Rukšāne gan laikam būs,ko sagrēkojusies, ja jau tik bailīga. Bet lai nu būtu.
Es,protams, esmu Pedvāles pielūdzēja. Man patīk praktiski visas akcijas - sākot ar dzērvju simtiem, ar pliko skrējienu utt. utjprj. Kamēr citi svētdienas rītā mielojās kafejnīcā, es viena pati izstaigājos par pamestajām pils telpām, kur iepriekšējā nedēļā bija bijusi kāda mākslinieku nometne un tad nu katrs kādā telpā bija atstājis - vai sengrieķu tipa sienu gleznojumus ,vai fotogrāfijas, vai visādas instalācijas , piemēram, par nopostīto pavardu. Ai. Tas lielais kaifs bija tas, ka biju pilnīgi viena. Varēju staigāt apkārt kā kādā sapnī - klīst no vienas telpas uz otru, no vienas realitātes uz otru, no kalpu gala uz kungu galu, no kungu gala uz kalpu māju, no vakardienas uz rītdienu utt. Daži mākslinieki bija atstājuši savus portretus - piemēram, Muižnieks.Tad uzreiz domāju, kas un kā viņš iekļaujās tajā telpā. Meklēt to,kas nav pazudis, varbūt tā bija mana akcija.
Vispār - man tur viss ļoti ļoti vienmēr ir paticis. Šovasar tur neesmu bijusi, nezinu kā tur tagad ir. Ja kāds nav bijis - noteikti iesaku. Es tur jūtos īpaši , vienmēr. Esmu tur allaž ciemiņus vedusi, bet reakcijas ir bijušas dažādas.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!