Jesus General
pirms 3 gadiem
Šis viss, protams, ir skaidrs un pareizi, ja pieņemem, ka visi politiķi un vara ir ļauna, zogoša, shēmojoša. Diemžēl tāda sajūta arī rodas, ka žurnālisti ir tā nozvērināti, ka viņi labo nemaz arī neredz, bet redz tikai shēmas, zagšanu un ļaunumu, pat tur kur tā nav. Godājamie zūrnālisti, kaut uz mirkli ļaujiet sev tādu nevaļību un noticiiet, visi pie varas esošie nav ļauni un zogoši, ir ļoti daudz cilvēku, kuri garām darba stundām to vien dara kā upurējas savas valsts labā un vienīgais ko viņi par to saņem ir melu samazagas no mediju puses. Diemžēl nākas secināt, ka žurnālisti iekrituši paši savā negatīvisma slazdā jeb spirālē, jo ir iemācīti būt aizdomīgi, redzēt tikai slikto un redzot tikai slikto, ticība labajam samazinās un arī jebkādi labi darbi izskatīsies slikti. Iedomājieties kā šīs mediju un žurnālistu labākaj'gadījumā nekompetences, bet bieži vien apzinātas tendenciozas, manipulatīvas un pat melīgas darbības izskatās cilvēkam, kurš ar visslabākiem nodomiem cenšas darīt Latvijai labu?
Ar šo negatīvismu esat saindē'juši Latvijias cilvēku prātus un cilvēki vairs netic savai valstij un ārējiem spēkiem, kuri Latvijai labu nevēl nemaz nevajag nekādus hibrīdkara elemntus un informatīvo propogandu, jo cilvēks jau tā uzskata savu valsti par failed state.. Dažreiz pat šķiet, ka atsevišķi mediji jau ir nonākuši Latvijai nedraudzīgo ārējo spēku ietkemē un bieži vien to pat nemaz nenojaušot..
Mediji un žurnālisti, Jums ir liela vara, šķiet pat lielāka nekā trijām pārējām varām, tāpēc lūdzu esiet atbildīgi ar to!
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!