Foto: Unsplash
 
Redakcijas sleja
31.12.2020

Kļūs arvien gaišāk

Komentē
0

Šorīt pamodos agri, vēl tumsā, un piefiksēju, ka saule sākusi aust mazliet agrāk. Vērodams, kā lēni izgaismojas šī gada pēdējais rīts, pārtinu prātā visu, kas 12 mēnešu laikā noticis – šī aina ir tik savāda, ka nešķiet īsti ticama. Kas tas bija?

Tomēr cauri visam nesaprotamajam, grūtajam un tumšajam ir viens pavediens, kas man šķiet gaišs un vērtīgs. Aizliegumi, izolācija un kopējais emocionālais spiediens, manuprāt, ir atgādinājis, ka dzīves pamatā ir patiesas, godīgas un neliekuļotas attiecības ar citiem un sevi. Uz noguruma fona atklājamies tādi, kādi esam – nav nedz spēka, nedz skatītāju, kuru priekšā izlikties par kādu citu, konstruēt tēlus un statusus. Domāju, ka tieši izzudušās ilūzijas, māņi un uzmanības novēršanas iespējas ir visgrūtākais 2020. gada pārdzīvojums, jo nonākt aci pret aci ar sevi mēdz būt biedējoši. Bet te nu mēs esam – mierīgi un nemierīgi, rūpju mākti, uzticību un uzmanību alkstoši, izturīgi un ievainojami, un tāpēc dzīvi.

2020. gads ir pierādījis arī to, ka plāni un prognozes ir trauslas, taču novēlējumi spēku nav zaudējuši, tāpēc novēlu mums visiem, lai pandēmija nākamgad atkāptos pavisam, bet nezustu šībrīža apjausma par to, cik svarīga ir cilvēcīga uzmanība un rūpes.

Liels paldies jums, dārgie lasītāji, par jūsu uzmanību gada garumā! Tā ne tikai profesionāli, bet arī emocionāli iedrošina visu mūsu redakciju. Šis gads ir pārdzīvots, tagad esam pelnījuši dažas dienas miera. Lai mierīga atpūta tagad – un daudz vērtīgas pieredzes 2021. gadā!

Tēmas

Henriks Eliass Zēgners

Henriks Eliass Zēgners ir dzejnieks un interneta žurnāla "Satori.lv" galvenais redaktors.

autora profils...

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!