Gus Gus
pirms 2 gadiem
Ķīnā politiski ieslodzītajiem ņem ārā sirdis, nieres, aknas un radzenes, bet Satori raksta par ūdeļu tiesību aizsardzību.

https://www.ohchr.org/EN/NewsEvents/Pages/DisplayNews.aspx?NewsID=27167

“Forced organ harvesting in China appears to be targeting specific ethnic, linguistic or religious minorities held in detention, often without being explained the reasons for arrest or given arrest warrants, at different locations,” they said. “We are deeply concerned by reports of discriminatory treatment of the prisoners or detainees based on their ethnicity and religion or belief.

“According to the allegations received, the most common organs removed from the prisoners are reportedly hearts, kidneys, livers, corneas and, less commonly, parts of livers. This form of trafficking with a medical nature allegedly involves health sector professionals, including surgeons, anaesthetists and other medical specialists.”

Dzintars A
pirms 2 gadiem
Interesanti, kurš no komentāros esošajiem nevalkā ādas apavus?
Āda paliek āda - tā kādreiz, kalpoja kādam lopam... :)

Ļoti grēcīgs cilvēks
pirms 2 gadiem
Heidegeram bija tāds koncepts Gestell, ideja, ka tehnoloģiskās sistēmas kontekstā viss tiek pakļauts profita/ekspluatācijas loģikai, Marksisti to sauca par komodifikāciju, lai gan viņu pašu mēģinājumi ar to cīnīties bija diezgan traģiski. Piemēram PSRS trīsdesmit gadu laikā nogalināja aptuveni 200 000 baltos vaļus, bet tas tā, nedaudz off topic.
Progresīvo liberāļu Ahileja papēdis ir ka viņi šīs koncepcijas piemēro selektīvi, industrializētā veidā nogalināt ūdeles - briesmīgi (un es viennozīmīgi piekrītu), industrializētā veidā veikt abortus - personiskā brīvība. Šeit rakstā arī ir labs piemērs, kur autors saka, ka narkotikas un verdzību legalizēt būtu nepareizi, pat, ja pēc narkotikām un vergiem būtu liels pieprasījums, bet pornogrāfija, caur kaut kādu neizprotamu sofistiku, kļūst par vārda/izteiksmes brīvību.
Viss šis apmulsums starp liberāļiem rodas no tā, ka liberālismam, vismaz savā pašreizējā formā (kad entropijas cikls ir gandrīz pilnībā iziets) ir ideoloģiska sistēma bez jebkāda metafiziska pamatojuma, vai kopsaucēja, kur visi morālie spriedumi var tikt piemēroti pēc garastāvokļa un radīti ex nihilo.
Tas, manuprāt, arī izskaidro to iepriekšējā komentārā minēto pretrunu attiecībā uz halal metodi.

Viesturs Krumins
pirms 2 gadiem
Hei, dzīvnieku brīvība! Kāpēc Latvijā var kaut lopus pēc halal metodes? Kuram mēs lienam dupsītī? Un vai tik ne liberālais spārns tādu reliģiju noliedz kā tādu? Bet lopus kaut priekš islamistiem, notecinot asinis- uz veselību! 
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!