pirms 1 gada
Laba diena,
Esmu Juris Grišins, vēlos godprātīgi ieguldīt Jūsu biznesā. Man ir pamatkapitāls ienesīgai investīcijai. Es piedāvāju arī privātus komerciālus un personiskus aizdevumus ar ļoti zemām gada procentu likmēm līdz 3% gada atmaksas perioda jebkurai pasaules daļai. Maksimālā finansējuma summa ir 100 miljoni USD.
Jūs varat sazināties ar māmiņām: https://www.ortexfinance.com/
E-pasts: [email protected]
Ortex Finance

weißer ritter matriarx nemesis
pirms 6 gadiem
Jau pašā sākumā kā piemērs ir minēti divi vīrieši, kas norāda autoram iebarotā vīriškības naida daudzumu, bet es šaubos, ka kaut viens no jums vēl saprot, ka ir vīriškība. Viss Leftiju flangs atsakās no vīriškības, jo tā taču ir atbildība. Diemžēl noliedzot Vīriškību, jūs jau noliedzat jebkādu iespēju sev laut izprast kristietību. Ar to es nedomāju, ka vairākums ticīgo līdz šim to ir studējis, bet gan to, ka vairākums ticīgo to ir izjutis un pieredzējis. Mūsdienās, gan šāda pieredze un novērojumi jau ir kas eksotisks, jo daudz vīrišķības mira pasaules karos. Vīrišķos priekšstatus sekmīgāk izdevās sniegt Televizoram un masu popkultūrai, kas ir arī jums pazīstami zombēšanas līdzekļi. 
 Mūsu sabiedrībā, jau nu kā 4. paaudzi nepietiek Vīrišķo arhetipu. Un to iznīcināšana, marginalizēšana un feminizācija ir aktīvāka, jo tālāk uz Rietumiem tu dodies, tā ir izdevīga dažādām cilvēku grupām, jo zīdaini bez identitātes ir vieglāk ieveidot savām ambīcijām un plāniem. Šī būtiskā problēma sastāv gan no milzīgām konspirācijām, gan no jūsu nevēlēšanās patiesi produktīvi aizvadīt savas jau tā īsās dzīves. Ja bezdēt centra kafeinīcā un izdomāt jaunu produktu, kas eksploitē cilvēka vājības ir jūsu preference, variet nemaz katoļu baznīcu neaiztikt, jo mēs visi zinam, ka gejisms no seksuālām fantāzijām vien sastāv. 

punktite spolite
pirms 6 gadiem
Laulības sakraments nav ne pirmais, ne vienīgais – kopā ir pavisam septiņi. Lasot rakstu, rodas jautājums – vai šie Kārlīši un Anniņas, kuru dzimumu nevar noteikt, pēc salaulāšanās Baznīcā pazudīs no tās pavisam? Iespējami 2 atbilžu varianti;
1) Jā, viņi vairs Baznīcā nerādīsies; (Ja viņi apriori izlēmuši ka Baznīcā vairs kāju nespers, tad – kam viņiem vispār laulības sakraments Katoļu Baznīcā. Katoļu Baznīca nav dzimsarakstu nodaļa.)
2) Nē, Viņi nekur nepazudīs un turpinās nākt uz Baznīcu un pieņemt citus sakramentus (piem., grēksūdzi un Eucharistiju).

Ja sociālais dzimums – gender – tiek aisargāts ar likuma palīdzību un popularizēts kultūrā, tad statistiski gender Anniņu un Kārlīšu skaits pieaugs, arī Baznīcā. Kaut arī viņu laulība nav bijusi derīga (jo, piem. viņi ir slēpuši savu patieso dzimumu), viņi turpina dzīvot kopā, tas ir, ārlaulības attiecībās, kas ir smags grēks.
Lai grēks būtu smags, jāizpildās 3 nosacījumiem: tam jābūt brīvprātīgi un apzināti izdarītam un tā sastāvam jābūt nopietnam (Katoļu Baznīcas Katehisms #1857). Tā kā pirms laulībām ir jāiziet sagatavošanās kursi, (bet vēl pirms tam – jābūt kristītam, - kam arī nepieciešami sagatavošanās kursi), tad Kārlīšiem un Anniņām būs grūti aizbildināties ar to, ka viņi nav zinājuši, ka Katoļu Baznīca paredz tikai laulību starp vīrieti un sievieti (bioloģiskajā dzimumā, ne gender!). Kas notiek? Anniņas un Kārlīši smagā grēkā iet pie Euharistijas un grēksūdzes sakramenta, rūpīgi sargājot savu noslēpumu – vainu, un nemaz necenšas laboties. Tie, kas nedzīvo kā brālis un māsa, tas ir, ja pārim ir seksuālas attiecības bez derīgas laulības, tad saskaņā ar Baznīcas kanoniskajiem likumiem viņi nevar iet pie Komūnijas un pieņemt Grēksūdzes sakramentu. Vai arī šajā gadījumā var aizbildināties ar sakramentu nederīgumu? Sakramenti nav domāti, lai tie būtu nederīgi vai neefektīvi. Sakramenti ir efektīva Dieva žēlastības zīme.
Un kāda, kas dzimusi kā Anniņa, bet pārtapusi par Kārlīti, varbūt nemaz negrib laulāties Baznīcā, bet izdomā kļūt par priesteri! Bet Katoļu Baznīca nepiešķir priesterības sakramenu sievietēm!
Lielākajai daļai cilvēku ir jāsaprot, kas ir sakramenti un kādi ir to nosacījumi. Iļjas Marijas Boļševika rakstā minētie piemēri var būt kā izņēmuma gadījumi, - tad tie tiešām neiedragā Baznīcas identitāti, bet ne mūsdienās pieaugoša tendence, kas aizstāvēta ar likumu. Jā, un stāsts nav tikai par laulības sakramentu un Baznīcas identitāti, bet arī par cilvēku – vīrieti un sievieti.

Wolfs
pirms 6 gadiem
Varbūt vienkāršāk būtu pārtraukt laulāties baznīcā.?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!