Mīlestībai pret Latviju nav vienas formulas. Ziedo patriotiskās audzināšanas portālam Satori!


Jerome Burcheal
pirms 2 nedēļām
Sveiki,

VAI JUMS NEPIECIEŠAMS KREDĪTS?
Vai jūs interesē jebkura veida aizdevuma saņemšana?
Vai jūs uztraucaties finansiāli? Vai arī jums ir nepieciešams aizdevums, lai nomaksātu parādu un rēķinus?, ja jā, sazinieties ar mums tagad, izmantojot uzņēmuma e-pastu: [email protected]

sazinieties ar whatsapp: 9027345692
Mēs esam jūsu rīcībā.

Skaisle Jatalniece
pirms 1 mēneša
Nu ja mūsu populisti nav ne populisti, ne korumpanti, ne prasti zagļi, tad jautājums - kas ir mūsu populisti? Tiešām politiķi?
Nu tad ir vēl lielāki sūdi , kā vispār var iedomāties.

Ja valsts skolu sistemas būtībā - sagraušana un privāto skolu finansēšana nav populisms - kas tad tas ir? Kremļa projekts? Kas? Es gribu to saprast.

Tagad - tikko izlasīju, ka NA kūrētie LVM + latvenergo vēja parku un saules paneļu jaunā uzņēmumā par šefu ņems korupcijas skandālos rūdīto un ne tikai no soda izbēgušo, bet pat superdāsni apbalvoto putniņu. Tad pirmais solis ir mežu izciršanas un iznīcināšanas programma, otrais solis - saules paneļu masveida uzstādīšanas apturēšana. Kādam taču tie miljardi, ko tēŗēs arī šis valsts uzņēmums būs jāapmaksā. Kāds labums man no tā būs? Ka valsts radīs kārtējo oik un ka aizliegs vai stipri ierobežos cilvēku mēģinājumus tikt pie enerģētiskās neatkarības? Tas nav populisms?

Lai tur itāļiem kā itāļiem, bet mums ar vai bez populisma viss ir dziļi tumšā buļļa - di ..ā.

Mana svēta pārliecība, ka kLatvijā īstenotā korupcija mūs straujāk tuvina putina ietekmei, kā visu kremļa aģentu kopā ņemot rīcība.

Nu un kā patīk jaunais projekts par vēlēšanām? Balsot varēs ar nederīgiem personu dokumentiem. Interesanti - tāds absurds pasaulē ir bijis? Ja valsts nespēj nodrošināt pašu pašu elementārāko savu funkciju, vai tad mums ir valsts jeb tomēr vienkārši varas cilvēku pašapkalpošanās birojs?

Nu .... es domāju to sliktāko , ko var domāt par šābrīža situāciju Latvijā
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!

Ziedo "Satori" darbībai!