juzis
pirms 6 gadiem
Rakstā jau nav par migrāciju, drīzāk par vērtībām, līdzīgi kā attiecībās starp turīgu, bet pagurušu senioru, kurš pieņēmis zem sava jumta ne visai tīru, mazizglītotu, bet gana spraunu jaunekli pēc tā izlaišanas no kādas nometnes... Abu nodomi nav ne nesavtīgi, ne arī ļaunprātīgi. Vienīgi, jauneklis, pēc maltītes reizēm mēdz nepieklājīgi atraugāties un pamācīt senioru, kas viņa, jaunekļaprāt, būtu īsts taisnīgums... Bet seniors tikai smaida un atceras savu grēcīgo jaunību. Viņš vairs neatceras, ko toreiz īsti nozīmēja jaunekļa minētais "taisnīgums".... Bet to, ka citādajiem dūšīgi deva pa muti, viņš atceras ļoti labi..... Bet kauns par to gan nav. Arī jauneklim par sevi nav... Viss turpinās.

Zaiga Pūce
pirms 6 gadiem
Pieļauju, ka daļai "austrumeiropiešu" neapmierina tas, ka "lielie" nedomā, kā risināt problēmu ilgtermiņā un kā to vispār risināt, bet domā, kā jau vakar notikušu lietu padarīt mazāk sāpīgu viņiem. Man gan šķiet, ka kvotas ilgtermiņā neko daudz neatrisinās. Tikai lieki tērēsim laiku diskutējot par cipariem, kas patiesībā nav būtiski. Man nav iebildumu pret bēgļu uzņemšanu, ja mēs to darām pārdomāti, bet es arī domāju, ka mums to vajadzētu darīt brīvprātīgi uzņemto tos, kas to vēlas.

kuģis
pirms 6 gadiem
Kāpēc allaž jāmet akmens Austrumeiropas dārziņā? Nemaz nerunājot par jēdziena "Austrumeiropa" mistisko un neskaidro statusu ceturtdaļgadsimtu pēc "Austrumu bloka" izjukšanas.

dzimmijs13
pirms 6 gadiem
"Austrumeiropiešu pukstēšana par ES iecerēm bēgļu problēmas risināšanā, manuprāt, liecina arī par to, ka "jaunās" dalībvalstis joprojām lielā mērā turpina distancēties no ES politikas." - kā, bet vai tad vispār ir kādas ES ieceres? Tās pieaugošās Junkera kvotas taču ir tikai izmisīga reaģēšana situācijā, kur visas iepriekš izlolotās ieceres sabrukušas, nevis kāda izsvērta, rūpīgi izlolota, pārdomāta - iecere.
Tur jau tā nelaime ka ieceres nav.

Marī
pirms 6 gadiem
Cik ticams jūsuprāt ir fakts, ka analītiskais žurnālists Zanders pie pilna prāta un saprašanas nevis atgādina, ka ES politiķiem un izpildvarai nav ne plāna, ne ideju bēgļu jautājuma risināšanā, bet brīnās, kāpēc austrumeiropieši šim neesošajam plānam un idejai neseko? Satori ticība savu lasītāju naivumam ir neizmērojama.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!