Wagner Clerk
pirms 2 gadiem
Sveiki visi!
Es esmu privāts aizdevējs, es piedāvāju aizdevumu 2% apmērā, tas ir likumīgs uzņēmums ar godu un atšķirību, mēs esam gatavi jums palīdzēt jebkurā jūsu finansiālajā problēmā, mēs piedāvājam visa veida aizdevumu, tāpēc, ja jūs interesē šis aizdevuma piedāvājums lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: ([email protected]) Norādiet arī tālāk norādīto informāciju, lai mēs varētu nekavējoties turpināt aizdevumu.

Vārds:
Nepieciešamā summa:
Ilgums:a
valsts:
Aizdevuma mērķis:
Mēneša ienākumi:
Telefona numurs:
Sazinieties ar mums, norādot iepriekš minēto informāciju pa e-pastu: [email protected]
Ar cieņu jums visiem.

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Gribu tikai pateikt, ka ne visai piekrītu igaunim. Mūsu problēma ir nevis mūsu labklajība pretnostatīta ukraiņu bēgļiem, bet ES valstīs esošā un pēdējos gados strauji pieaugošā sociālā un tiesiskā nevienlīdzība.
Varu tikai atgādināt noskatīties WDR filmu Deutschland -Ungleichsland
Latvijā jau šobrīd pašu cilvēki ir līdzīgi sliktā situācijā kā ukraini, kaut gan Latvijā ir miers un drošības garantijas.

Jautājuma būtībai vajadzētu būt nevis par fon der Leienas sludinātajām minoritāšu privliģējijām, ģimeņu institūciju novājināšām, bet par sociālā netaisnīguma novēršanu. Par to no ES vispār ir klusums. Kāpēc?
Tagad mums ir karš, bet vēl mums ir ekoloģiskie draudi, kataklizmas, vēl mums ir citplanētieši , kuri savos kosmosa kuģos mūs novēro. Kurš izdzīvos un uz kā rēķina?Maima Grīnberga - no viņas FB konta
Vakar plkst. 09:03 ·
No Igaunijas Aizsardzības spēku komandiera Martina Herema (Martin Herem) 18. marta ieraksta FB
"Ukraina ir konvencionālā karā, bet Rietumi – hibrīdkarā
Krievija izmanto kara bēgļu elementu. [..] Bēgļi un emigranti Eiropā ir ļoti vārīga tēma. Ja Ukrainas kara eskalēšanās pirmajās dienās Eiropas iedzīvotāji juta ukraiņiem līdzi un dažādi atbalstīja kara bēgļu pārvietošanos un apmešanos savās valstīs, tad pašlaik lēnām sāk strādāt Putinam izdevīgs faktors – Eiropas valstu iedzīvotāju bailes par savu labklājību. “Vai mums jāuzņem tik daudz bēgļu? Kāpēc viņi nebrauc citur? Citās valstīs vietas un iespēju ir vairāk! Kāpēc valdība nerūpējas par saviem cilvēkiem?” Tas viss ir cilvēcīgi. Un mans mērķis nav nevienu pārliecināt par kara bēgļu pieņemšanu vai sūtīšanu citur. Mums jāsaprot, ka Ukrainas bēgļi šeit neierodas ne pēc Igaunijas valdības aicinājuma, ne palīdzības organizāciju plāna un pat ne paši pēc savas gribas. Ja nebūtu Putina Krievijas, mēs šeit redzētu tikai atsevišķus ukraiņus kā viesstrādniekus, nevis bēgļus.
Ukrainas bēgļi ir upuri un darbarīki sarežģītā operācijā. Agri vai vēlu viņi sāks mūs ietekmēt. Pirmkārt, mēs sāksim strīdēties paši savā sabiedrībā. Pēc tam vilsimies citās valstīs. Un tad pienāks brīdis, kad, baiļu un strīdu pārņemti, būsim gatavi pierunāt Ukrainu piekrist mieram ar vienalga kādiem nosacījumiem. Pat tad, ja teritorijas, ko pašlaik sagrābusi KF, uz nezināmu laiku paliktu KF bruņoto spēku kontrolē.
Rezultātā mēs dzīvosim iekšējā konfliktā sabiedrības un valstu līmenī, Ukraina, ieguvusi mānīgu mieru, uz nezināmu laiku būs zaudējusi teritorijas, Ukrainas kara bēgļi jutīsies pamesti, un vienīgais ieguvējs būs... Krievija! Par spīti mediju rādītajiem degošajiem vai pamestajiem tankiem, demoralizētiem karavīriem un mūsu ekspertu līdz šim izteiktajiem viedokļiem, ka brašie ukraiņi izjauca Putina plānu. Droši vien arī izjauca. Droši vien KF zaudējumi sanikno Putinu. Taču galu galā – vai tas viss jau kaut kur nav bijis?
Mēs esam karā, kuram psiholoģiski līdz galam gatavs nevar būt neviens. Taču mēs zinām, kas ir mūsu ienaidnieks, un mums ir resursi, lai pretotos. Karā mēs visi kaut ko zaudējam. No tā glābiņa nav. Ukraiņi – dzīvību, mēs labklājību. Taču koncentrēsimies tagad uz ienaidnieku, nevis savām nelaimēm un bailēm, jo šajā karā mēs zaudēt nedrīkstam.
Mūsu problēma ir nevis Ukrainas kara bēglis, bet Krievijas Putins."

Andrejs Upitis
pirms 2 gadiem
Ehhh nabaga Satori, vēl nesen izsmēja lāpu gājienu tepat pie mums, bet tagad kažoks uz otru pusi. Vai nav nožēlojami! Līdzīgi bija 1942

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
ES valstīs tiesiskums atškiras no valsts uz valsti ļoti būtiski.
Austrumeiropiešus var pazīt pēc sejas vaibstiem - tajos ir nepārējošs nemiers, trauksme, nogurums. To spilgti ievēroju, kad no Vācijas - no Minhenes ielidoju Pragā. Tas bija pirms gadiem desmit, kad Vācijā vēl nebija tiesiskās valsts sabrukums .
Kad valsts savu pilsoni visu laiku tur spriedzē, bailēs. Kad dominē valsts sodi un valsts kontrole.
Kam es zvanīju un ko centos sakārtot - RD PIP. Nepareizi izrkastīts NĪ nodokļa rēķins. Likums nosakot, ka pārrēķins būšot tikai nākamgad, bet RD PIP ir vesela nodaļa !!! ar darbiniekiem, kuru vienīgais darba pienākums ir pārbaudīt vai nekustamā īpašuma lietošanas mērķis ir norādīts pareizs. Vai man jāmaksā par RD darbinieku kļūdām?
Zvanu tet - rēķins izrakstīts ar soda procentiem, bet tehniskie traucējumi līgumā paredzētajiem pakalpojumiem kā netiek, tā netiek novērsti. Pēc būtības man jāmaksā par nesaņemtu vai par daļēji saņemtu pakalpojumu. Kāpēc? Līgums ar viņiem bija jāslēdz , jo mājā viņiem bija monopolsituācija - vienīgajaiem kabelis uz visiem dzīvokļiem.
Zvanu Trubko kantorim. Ir aptauja par ceļa zīmju pasūtīšanu un uzstādīšanu, bet bez tāmes, bez jebkādas konkrētības - zvanos un rakstu jau mēneša garumā, kamēr izradās - 2 zīmes ar tekstu - privātīpašums jau ir izliktas. Cik mēs - īpašnieki par to maksāsim - nav ne jausmas. Kāds ir mājas uzkrājums - nav ne jausmas.
Visur kur skaties, kur grozies ir šis beztiesiskums, šis nenormālais bardaks.
Nevaru sazavnīrt ģ.ā . kabinetu. Zvanu uz reģistratūru - tur uzzinu, ka daktere ir dekrētā un ka atvietojās, būs pēc mēneša - ko darīt, ja vajag akūti? Klusums.
Kad brālim jautāju, ar ko dzīve Zviedrijā atšķiras no dzīves Latvijā, tad pirmais , ko viņš teica, ka Zviedrijā ir daudz daudz lielāks miers un kārtība. Tev cilvēkam nav jāsaspringst, ka tevi apkrāps valsts, pašvaldība vai banka. Jā - kaimiņi ir ziņkāri un sūdzībnieki, bet toties ir kārtība un miers.

Ko mēs latvieši varam dot ukraiņiem, ja mūsu pašu cilvēki dzīvo nabadzībā un beztiesiskumā? Ja neredzam gaismu tuneļa galā?

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Es domāju, ka medijiem Eiropas Savienībā un jo īpaši Latvijā ir ļoti dziļas un nopietnas problēmas.

Paskaidrojiet man - kā Latvijas žurnālists, kurš ir melis, kurš ir safabricējis informāciju sabiedriskajos medijos, kā šādam žurnālistam var būt jelkādas morālas tiesības pamācīt Krievijas žurnālistus, aicināt krievus Krievijā būt godīgiem , ja pats tāds nav.

Nost ar meliem, nost ar liekulību. Vismaz ukraiņu nevainīgo asiņu dēļ, beidziet mums melot

https://ir.lv/comments-page/?post_id=490395#comment-1300715

Open letter to Russian journalists, who are engaged in war propaganda

Iļja Kozins ?! – jūs nopietni? Izbeidziet ņirgāgties – meļi aicinās meļus nemelot. Ja runa nebūtu par cilvēku dzīvībām – varētu rakstīt – smiekli nāk par tādu absurdu, bet runa ir par meliem, tai skaitā Kozina meliem, kuriem ir cilvēku dzīvību cena.

Čekisti Latvijā rullē – citādi es šo vēstuli nevērtēju. Tu nevari mācīt citus būt godīgus un drosmīgus , ja pats tāds neesi , Iļja K!!

Andrejs Upitis
pirms 2 gadiem
Skaisle? Vai atceries kā vēl nesen Satori izsmēja lāpu gājienu un nacionālismu? Bet kā tagad pamainās retorika ievēroji?

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Protams. Es visu atceros, Andrej!
Personīgi mani dziļi dziļi pazemoja Karapetjana nicīgā publikācija , ka latviešu dziesmu un deju svētki viņam atgādinot nacistu masveida gājienus. Tādu attieksmi es pieņemtu zināšanai no savas sētas - savas agoras , bļaustekļiem -dzērājiem, bet ne jau no "kultūras" cilvēka. L.Taivans jau arī nenocietās un uzdirsa latviešiem, ka tie vel pa kokiem lēkāja, kad izraēļi savu Augsto dziesmu sacerēja.
Vēl es labi atceros kā ikstena eva visā nopietnībā satori,lv rakstīja, ka latviešiem vajadzētu būt saprotošākiem pret krieviem. Elle un indija - es šorīt zvanīju gan uz valsts, gan pašvaldības, gan privātām iestadēm - visur!!! - kādā valodā vēlaties runāt? Krieviski? Varbūt latviski?
Klau - nu satoristi - saņemieties -uzrakstiet , cik etniskie krievi LATVIJAS pilsoņi strādā ES, EP, ET, NATO , ANO utt iestādēs. Cik ministrijās ir krievu, cik ministru mums ir krievu, nerunājot par seksuālām minoritātēm, kuras NEVIENA!!! nav zaudējusi vai neieguvusi amatu savas orientācijas dēļ.

Galvenais apdirst latviešus un nostiprināt mūsos vainas sajūtu - nacistu cūkas, slepkavas, mauku bērni vēl dzīvot tādi gribēs. Jā gribēs un ticiet man - bez mums jums - šovinistiem dzīve nekļūs ne par matu tiesu labāka, tieši otrādi. Vispirms aprīsiet mazās nācijas un tad viens otru rīsiet -

Cik miljonus !!! ir saņēmis un izlietojis SIF ? Uzrakstiet par to , es labprāt par to parunātu
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!