pirms 1 mēneša
Paldies, Māri, ļoti koncentrēti un precīzi! Cerams, ka vecā Eiropa arī beidzot sākt kāpt ārā no gultas.

Skaisle Jatalniece
pirms 2 mēnešiem
Un tomēr. Vai kāds var man uzrakstīt,vai Krievijā ar onkoloģijas pacientiem ir tikpat slikti kā Latvijā?
Nu uzrakstiet,kāds ir VM gada budžets, kādi uzcenojumi ministrijas iepirkumiem un par cik procentiem Latvijā katru gadu pieaug novēršamo nāvju skaits.
Es tiešām varu apraudāties skatoties bildes ar Latvijā dzimušiem Ukrainas bērniņiem, bet es nevaru nejust sāpes - runājot preža levita vārdiem, par tām Latvijas ar onkoliģiju saslimušajām sievietēm,kuras kapos guļot nedzemdēs.
Mana otrās pakāpes māsīca nomira ar vēzi atstājot 3 skolas vecuma bērnus.
Un VID - vai Krievijā ir vēl trakāks nodokļu iekasēšanas terors kā Latvijā?
Un seksīgais Kučinskis no zzs ,kurš Marsa parka koku izciršanas kavēšanu nosauca par draudu Latvijas drošībai, kamēr krievu spiegu uzdzīvi saeimā un Latvijas drošības iestādēs pat nepamanīja un iespējams vēl tagad nav pamanījis.
Godīgi sakot man nav liela interese zināt,cik slikti ir Krievijā. Jo atšķirībā no daudziem bļauriem medijos - es stingri cerēju un stingri turējos pie pārliecības,ka dzīvoju ES valstī Latvijā. Bet kad katru dienu piedzīvo to bardaku,korupciju,vispār netaisnību un krievu valodu - tad no rīta pamosties un sāc domāt, kur patiesībā esi. Un atbilde noteikti nav viennozīmīga. Nu nav !
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!