Olga Prikule
pirms 1 gada
Sveiki visiem, esmu zaudējis naudu tik daudzām kompānijām, kuras ir uzdevušās par īstiem aizdevējiem, bet visas manas pūles ir bijušas veltas, esmu zaudējis vairāk nekā 35 000 eiro viltus aizdevējiem, kuri apgalvo, ka viņi nav. Līdz brīdim, kad mans draugs iepazīstināja mani ar īsto aizdevēju, ar kuru es sazinājos, un es veiksmīgi saņēmu no viņa aizdevumu tikai 48 stundu laikā, es ieteiktu ikvienam, kurš meklē aizdevumu, bez bailēm sazināties ar viņiem pa e-pastu: [email protected]
Whatsapp +447883183014

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Putins mani ļoti pievīla. Zināju,ka čekists,kam cilvēku nomočīt tas pats,kas blakti nospiest,bet ka iebruks visā Ukrainā,ka draudēs ar atomieročiem - nē,ka tik nenormāls viņš ir ,es nedomāju.
Domāju,ka mūsu korumpanti un vienkārši zagļi viņu tik izmantoja,lai mūs baidītu,kamēr paši zog, bet nu redz, ka tomēr ir tik traki.

Karš no pasaulē redzētā atšķiras ar šausmīgu rupjību vārdos. Nē nu saprotu,ka nešauj nekur ar mīlestības všrdiem uz lūpām, bet tāds naids pret iebrucējiem- nu man tas ir jaunums.

Tad jaunums ir tas,ka no kara bēg sievietes un bērni. Vīri paliek karot. Tas ļoti aizkustina.

Un,protams, varonis Zelenskis. Nu tas ir kaut kas īpašs - visi grib vadoni, kam sekot, ko apbrīnot un te nu tas ir.

Mani satrieca ziņa, ko rādīja tv - kijeviete arī pēc bombardēšanas no dzīvokļa prom neiešot,jo kaķītim nepatīk pārvietoties.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!