Circus Maximus
pirms 2 gadiem
Tāda zīmīgas sakritības. Japānā šobrīd ir premjers, kura vectēvs bija Japānas premjers. Kanādā ir premjers, kura tēvs bija Kanādas premjerministrs. Dienvidkorejā ir prezidente, kuras tēvs bija Dienvidkorejas prezidents. Vai tiešām arī par ASV prezidenti vajadzēja kļūt sievietei, kuras vīrs bija ASV prezidents? Lai monarhiju/dinastiju sistēma stabili aptvertu visu civilizēto pasauli, izņemot ES?

Circus Maximus
pirms 2 gadiem
Viens mans paziņa no ASV izteicās īsi un kodolīgi - politkorektu stulbību gvelzēja šoreiz zaudēja nepolitkorektu stulbību vervelētājam.
Ja godīgi, arī es nezinu, ar ko pirmās būtu labākas vai vērtīgākas par otrajām. Būsim godīgi un atzīsim, ka protasta balsojumi visas valsts mērogā (it īpaši, ja tā ir liela valsts ar stabilām demokrātijas tradīcijām) tomēr nenotiek bez iemesla. Ar pastāvošo sistēmu kaut kas nebija kārtībā. Cita lieta - vai jaunais prezidents gribēs/varēs ko mainīt uz labo pusi. Visticamāk - nē. Kaut gan - arī Reiganu viņa pirmā uznāciena laikā viņa oponenti portretēja kā klaunu, agresīvu pamuļķi un totāli nekompetentu...vēlāk izrādījās, ka tomēr nedrīkst skatīt vīru no cepures.

Jānis Vētra
pirms 2 gadiem
Man patīk koncepcija, ka jau domājot, diskutējot un briedinot dažādas viena pasākuma attīstības iespējas (šajā gadījumā ASV prezidenta ievēlešana), visas šīs paralēlās norises ir uztveramas kā reāli noticis fakts. Iznāk tā, ka H.Klintone, tāpat kā viņas atbalstītāji un oponenti, priekšvēlēšanu periodā visu, kas viņiem ASV un tās prezidenta posteņa sakarībā bija sakāms jau ir pateikuši. Nav vairs nepieciešamības to vēlreiz "atskaņot", sēžot Baltajā namā. Savukārt, D. Tramps vēl visu nav pateicis un viņa iesāktais stāsts vēl nav galā. Turpinājums"realitātes šova" izskatā sāksies 20.01.2017. Līdz ar to "pieticības" piesaukšana ir vairāk nekā vietā, jo šim jēdzienam pavisam tuvos rados ir "pacietība".

kuģis
pirms 2 gadiem
+ un runa ir ne tikai par Klintoni, runa par PAZEMĪGO, PIETICĪGO un IECIETĪGO partiju - demokrātiem, kura vienīgo kaut cik pazemīgo kandidātu (pat ar visām sociālistiem raksturīgajām zaglīguma tendencēm) Sandersu aizbīdīja nost un izsmēja jau sākotnēji.
runa ir par divsejainību un liekulību. Tramps vismaz ir atklāts, viņš vienmēr ir teicis, ka nav a perfect human being, un kad evanģēliskie konvencijā viņam izrādīja atbalstu, viņš teica, ka nezin, vai to maz ir pelnījis. bet Klintone jau 30 gadus močī uz gaismas un progresa bruņinieka zirga ar siltajām un skaistajām frāzēm par tautu draudzību, vienlaikus aiz stūra bombardējot Lībiju, gāžot Kadāfi un turpat vai visus tuvos austrumos saceļot kājās. o, jā, pazemība, satori sludinās pazemību un pieticību.

kuģis
pirms 2 gadiem
O, jā,, pieticīgā un pazemīgā Klintone, viens no varaskārākajiem un korumpētākajiem pretendentiem, kāds jebkad kandidējis uz ASV prezidenta amatu. Turklāt jājot ar morāles un gaišā prāta zirgu. Cik pazemīgi.

malva
pirms 2 gadiem
Nu gan sasmīdinājāt, Daini. Ar kombināciju ``Putins Kaimiņš``... Vot, palasies tikai mūžīgos sokrātus un komentārus aiz viņiem, un saproti, ka skaidrs, ka nekas nav skaidrs.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!