pirms 11 mēnešiem
Laba diena,
Esmu Juris Grišins, vēlos godprātīgi ieguldīt Jūsu biznesā. Man ir pamatkapitāls ienesīgai investīcijai. Es piedāvāju arī privātus komerciālus un personiskus aizdevumus ar ļoti zemām gada procentu likmēm līdz 3% gada atmaksas perioda jebkurai pasaules daļai. Maksimālā finansējuma summa ir 100 miljoni USD.
Jūs varat sazināties ar māmiņām: https://www.ortexfinance.com/
E-pasts: [email protected]
Ortex Finance

dzimmijs13
pirms 5 gadiem
"Kvēkeri vienmēr bija un ir pret visiem kariem. " - Bet tas nebūt netraucēja Amerikas kvēkeriem klusējot atbalstīt genocīdu pret indiāņiem un liekulīgi ieņemt indiāņiem atņemtās zemes.
Un atļaušos pie modernā kara cēloņiem Vidējos Austrumos pieskaitīt arī reliģiju un ksenofobiju (nacionālisma un ksenofobijas vietā). Lai cik tas paradoksāli neskanētu. Ja mēs atsakāmies to atzīt, tad nedaudz līdzināmies padomju laika "miera cīnītājiem", kuri ar tāpat par vienu no pasaules ļaunumiem dēvēja nacionālismu (neapgalvoju ka tas balts un pūkains, ne par to stāsts), bet nekādā gadījumā - ļeņinisma ideoloģiju.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!